Kasia Dziurska wita Nowy Rok treningiem. Te ćwiczenia pozwolą ci na wyrzeźbienie nóg i pośladków

Nowy Rok - nowe ćwiczenia. Kasia Dziurska podzieliła się nagraniami ze świeżą motywacją i zaprasza do wspólnego treningu.

Kasia Dziurska z rozmachem zaczyna kolejny rok. Trenerka fitness pokazała ćwiczenia, które pomogą nam w pracy nad zgrabnymi nogami i pośladkami. Do treningu potrzebna jest jedynie taśma treningowa. Figura Kasi jest najlepszym przykładem na skuteczność polecanych przez nią ćwiczeń.

 

Kasia Dziurska poleca nowy plan treningowy

Z najnowszego posta na Instagramie Dziurskiej dowiemy się, jak poprawnie wykonać ćwiczenia na nogi i pośladki. Trening składa się z czterech prostych figur, które bez problemu wykonasz samodzielnie w domu. Potrzebujesz jedynie taśmy treningowej, która wzmocni efekt wykonywanych zajęć. 

  • Ćwiczenie 1: przysiad sumo z taśmą umieszczoną tuż nad kolanami. Pamiętaj o prostych plecach i napięciu gumy tak, aby pracowały właściwe mięśnie.
  • Ćwiczenie 2: wypady w bok, z naciągnięciem taśmy zamocowanej na kolanach. W tym ćwiczeniu należy lekko ugiąć kolana.
  • Ćwiczenie 3: Przyjmij pozycję z jedną nogą w wykroku do przodu, drugą do tyłu. Ruch polega na wykonywaniu skłonu, przy którym uginasz kolano w nodze z przodu, przy jednoczesnym klęku na kolano nogi, która znajduje się z tyłu. W ćwiczeniu trzeba pamiętać o tym, aby stopa z tyłu opierała się wyłącznie na palcach.
  • Ćwiczenie 4: Ostatnim elementem treningu jest na wykonywaniu kroków na boki, starając się utrzymać naciągniętą taśmę treningową, umieszczoną nad ugiętymi kolanami. 

Cały trening powtarzamy cztery razy. Każde z przedstawionych ćwiczeń wykonujemy przez minutę, przy trzeciej figurze - po minucie na każdą nogę. Pomiędzy każdymi z czterech serii robimy przerwy, trwające 45 sekund. Propozycje ćwiczeniowe trenerki zawsze spotykają się z entuzjazmem wśród instagramowych obserwatorów:

Super! Czas zacząć spalać serniki i makowce.
Będę ćwiczyć. Gumy mam, więc biorę się do roboty.
Zrobię wieczorem, dzięki Kasiu, będzie ogień

- czytamy pod wspomnianym wpisem. Każdy post Dziurskiej jest doskonałą motywacją dla jej fanów.

Kasia Dziurska udzieliła nam wywiadu. Zobacz rozmowę z trenerką w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.