Małgorzata Socha pozdrawia z gór. Fani zachwycają się coraz szczuplejszą sylwetką gwiazdy

Małgorzata Socha świetnie się bawi na urlopie w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie korzysta z pięknej pogody. Jednak zamiast na widok obserwatorzy skupili się na wyjatkowo szczupłej sylwetce gwiazdy.

Małgorzata Socha jest w świetnej formie. Aktorka została gwiazdą okładki polskiego wydania magazynu "Women's Health", na której pozowała w sportowym stroju, odsłaniając wyćwiczony brzuch. Aktorka aktualnie przebywa w górach, gdzie aktywnie spędza czas. Niedawno podzieliła się zdjęciem ze stoku, na którym wygląda naprawdę olśniewająco. 

 

Uśmiechnięta Małgorzata Socha zachwyca sylwetką

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" aktywnie wypoczywa w polskich górach. Aktorka niedawno pochwaliła się, że zaraziła miłością do nart swoją córkę. Na jej Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pozuje w pięknym stroju narciarskim. Uwagę zwraca wąska talia i wyjątkowo szczupła sylwetka Sochy. Fani nie kryją zachwytu:

Pani Małgosiu, wygląda Pani lepiej niż kilka lat temu. Rewelacja.
Jaka chudzinka z Ciebie się zrobiła. Super.
Pięknie pani Małgosiu! Promiennie i młodo!'

- czytamy pod dodanym zdjęciem. Obserwatorzy aktorki mają rację - Małgosia wygląda naprawdę zachwycająco. Podziwiamy jej uśmiech i wysportowaną sylwetkę.

Małgorzata Socha intensywnie pracuje nad sylwetką

Nie jest tajemnicą, że wysportowana figura to wynik ogromnej pracy gwiazdy i treningów. Aktorka regularnie uczęszcza na siłownię oraz systematycznie biega. Podczas urlopu poświęca dużo czasu sportom zimowym. Socha pilnuje również właściwej diety. Z powodu nietolerancji pokarmowej wykluczyła gluten. Z jej jadłospisu znikł też cukier oraz alkohol. Podstawą posiłków stały się warzywa i owoce. Mięso pojawia się dosyć rzadko, Małgosia najczęściej wybiera ryby. 

Małgorzata Socha motywuje obserwatorów do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Gwiazda uwielbia poranne joggingi: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.