Mamiko Yoko może pochwalić się talią osy. To efekt ćwiczeń? Niekoniecznie. Youtuberce zarzucane jest noszenie gorsetu wyszczuplającego talię

Popularna youtuberka, Weronika Heck, znana wszystkim pod pseudonimem Mamiko Yoko, pochwaliła się na Instagramie zdjęciem wyrzeźbionego ciała. Fani zarzucają jej używanie pasa, który wyszczupla sylwetkę.

Mamikę Yoko jeszcze niedawno wszyscy kojarzyli z wizerunkiem dziewczyny o porcelanowej cerze, ciemnych włosach oraz z bardzo mocnym gotyckim makijażem. Weronika przeszła ogromną metamorfozę, zaczęła trenować, zmieniła styl ubierania się i kolor włosów. Mamiko dodała niedawno nowe zdjęcie, na którym można zauważyć jej piękną sylwetkę. Okazuje się jednak, że nie wszystkim to się spodobało. Pojawiło się wiele zarzutów, że wyjątkowo szczupła talia Yoko jest wynikiem noszenia gorsetu. Jaka jest prawda?

 

Mamiko Yoko wrzuciła zdjęcie w kostiumie kąpielowym

Youtuberka podzieliła się na Instagramie fotografią, na której pozuje w stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że jej figura prezentuje się naprawdę świetnie. Obserwatorzy Mamiko zachwycają się zdjęciem i przypominają pewien spór, który często pojawia się w komentarzach do publikowanych przez Yoko postów. Wiele osób uważa, że wąska talia jest wynikiem noszenia przez gwiazdę wyszczuplającego gorsetu:

Przez te gorsety teraz masz talię zepsutą

Celebrytka odpowiedziała:

Nigdy nie nosiłam gorsetu regularnie. Gdyby tak się dało, to każda by nosiła gorset

- stwierdziła na Instagramie Mamiko. Za każdym razem Weronika podkreśla, że jej talia to wynik dobrych genów oraz treningów.

Mamiko Yoko dba o swoją sylwetkę

Od jakiegoś czasu youtuberka zaczęła wrzucać do sieci zdjęcia i wideo z treningów. Weronika zaczęła intensywne treningi z trenerem personalnym. Zajęcia na siłowni stały się dla gwiazdy jednym z hobby. Yoko ćwiczy z wykorzystaniem taśm treningowych oraz ciężarków pod pilnym okiem Tadeusza Gauera - jednego z najbardziej znanych polskich trenerów osobistych gwiazd (podopieczną Gauera jest m.in. Julia Wieniawa oraz Jessica Mercedes). Podczas ćwiczeń Mamiko wykorzystuje również elementy boksu, które doskonale poprawiają kondycję i utrzymywanie równowagi.

Mamiko Yoko podzieliła się wideo z treningu. Youtuberka trenuje z Tadeuszem Gauerem:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA