Anna Dereszowska śmiało odkrywa ciało w obcisłym kostiumie na urlopie w Wietnamie i pokazuje, jak wygląda w jej przypadku Instagram vs rzeczywistość

Anna Dereszowska bez skrępowania pokazuje dwie wersje siebie w skąpym kostiumie kąpielowym. Jej zdjęcia jasno sygnalizują, że gwiazda mocno popiera ruch body positive.

Anna Dereszowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. W dużej mierze jest to zasługa jej dystansu do siebie. Aktorka wielokrotnie udostępnia relacje i zdjęcia na Instagramie z codziennego życia, na których jest bez makijażu.

Tym razem poszła o krok dalej i podczas urlopu w Wietnamie dodała dwa zdjęcia w kostiumie kąpielowym w stylu Instagram vs rzeczywistość. Na obydwu jest w świetnym nastroju z drinkiem w dłoni. Jednak na pierwszym zdjęciu pozuje niczym profesjonalna modelka, a drugie jest zrobione pod złym kątem i zdecydowanie dalekie od ideału. Na obu widać również niedoskonałości na brodzie i policzkach gwiazdy.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska www.instagram.com/dereszowska

Te zdjęcia to wyraźny znak, że aktorka wspiera ruch body positive i nie ma zamiaru poddawać się presji idealnego wyglądu, panującej w mediach społecznościowych. Ten ruch zdecydowanie docenili followersi celebrytki, komplementując ją w komentarzach pod zdjęciami.

MZ

Tak wygląda trening Anny Dereszowskiej

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.