Emily Skye zdradziła, jak być szczupłą w nowym roku. Gwiazda fitness ujawniła szczegóły treningu

Emily Skye, instagramowa fit influencerka, zdradziła, jak zachować szczupłą sylwetkę w nowym roku. Według Emily, kilka prostych nawyków pomoże w walce z nadprogramowymi kilogramami.

Emily Skye obserwuje na Instagramie 2,5 miliona osób. Gwiazda fitness codziennie wrzuca kolejne zdjęcia i nagrania, które zachęcają obserwatorów do aktywności fizycznej. W nowym roku 2020 Skye motywuje fanów i zdradza, jak utrzymać piękną sylwetkę.

 

Emily Skye motywuje do ćwiczeń i rusza z nowym projektem

Emily pochwaliła się na Instagramie, że wystartowała jej autorska aplikacja treningowa, która pomoże każdemu użytkownikowi w drodze do szczupłej sylwetki. Zaletą programu Skye jest przedstawienie ćwiczeń, które nie wymagają specjalistycznego sprzętu, co umożliwia trenowanie w domu. Jakiej rady na nowy rok udzieliła gwiazda wszystkim osobom, które pragną zacząć przygodę z ćwiczeniami?

Znajdź swój początek - idź na spacer, zacznij trenować trzy razy w tygodniu, wprowadzaj siebie na kolejne etapy, aby widzieć progres

- powiedziała Skye w rozmowie z magazynem "7 news". Influencerka zachęca obserwatorów do treningów z aplikacją, w której mają się pojawić nawet ćwiczenia z elementami tańca.

Emily Skye dzięki treningom przeszła niezwykłą metamorfozę

Fit gwiazda nie wstydzi się pokazywać fotografii, które obrazują jej przemianę. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się zestawienie dwóch zdjęć sylwetki. Pięć lat regularnych ćwiczeń przyniosło spektakularne efekty. Skye wysmukliła nogi i zyskała większe pośladki. Widać również bardziej zarysowaną talię i umięśnione ręce. Emily podkreśla, jak wiele jej dały regularne zajęcia. Posiada doskonałą kondycję, rozbudowała tkankę mięśniową i pozbyła się zbędnego tłuszczu. Gwiazda do ćwiczeń często wykorzystuje hantle, kettelbell oraz taśmy treningowe. Choć uczęszcza też na siłownię, preferuje zajęcia, do których nie potrzebne są żadne specjalistyczne maszyny. 

Skye podzieliła się ostatnio radosną informacją - gwiazda po raz drugi zostanie mamą. Celebrytka zapowiedziała, że na Instagramie będzie można śledzić ciążę i wyzwania z nią związane. 

Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej domowy trening w ciąży. Modelka plus size ćwiczy pod okiem trenerki personalnej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA