Gwiazda "Love Island" Alexandra Cane przeszła spektakularną metamorfozę. W zaledwie trzy miesiące celebrytka schudła prawie 13 kg

Alexandra Cane zszokowała fanów odmienioną sylwetką. Gwiazda całkowicie zmieniła swój styl życia i osiągnęła rozmiar 34 w zaledwie trzy miesiące.

Alexandra Cane, 28-letnia uczestniczka brytyjskiej edycji "Love Island", słynąca ze swoich krągłości, dzięki zmianie diety i krótkim, konsekwentnym treningom osiągnęła zachwycającą formę. Niedawno przyznała, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy udało jej się w sumie zrzucić prawie 13 kg i dodatkowo pozbyć ataków paniki oraz niepokoju.

Alexandra CaneAlexandra Cane instagram.com/alexandralouise_

Celebrytka ujawniła, że największą rolę w jej metamorfozie odegrała zmiana sposobu odżywiania się. Co prawda nie wykluczyła z planu diety swoich ulubionych smakołyków ani alkoholu, ale skupiła się za to na liczeniu kalorii, by utrzymać ujemny bilans energetyczny na koniec dnia. Nie zdradziła jednak, ile dokładnie kalorii spożywa i jak wyglądają jej posiłki.

Nie mówię o tym, ponieważ każdy z nas jej inny i nie chcę, by ktoś czuł, że musi jeść to, co ja, ponieważ jest to uzależnione od indywidualnego wzrostu, masy ciała i wieku.

W kwestii ćwiczeń Alexandra preferuje krótkie, ale za to intensywne sesje treningowe. Gwiazda stawia na różnorodne treningi o wysokiej intensywności, których plan można zobaczyć między innymi w jej aplikacji Alexandra's Happy Body Plan. W apce dostępne są 10-minutowe sesje ćwiczeń opracowane we współpracy z trenerem, który jest prawdziwym guru metamorfoz, Aaronem Phillipsem.

Zobacz wideo

Alexandra przyznaje, że założenie aplikacji podyktowane było chęcią pomocy innym w osiągnięciu wymarzonej sylwetki i przede wszystkim dobrego samopoczucia. Ta druga kwestia była dla niej szczególnie istotna, gdyż wyznała, że przed odchudzaniem wielokrotnie borykała się uczuciem niepokoju i niepewnością. Nowa dieta i treningi sprawiły, że przestała być zagubiona i odzyskała zapał oraz energię.

Od początku nie chodziło o wagę. Miałam ataki niepokoju i brakowało mi motywacji. Cały dzień siedziałem w łóżku i nic nie robiłam. Nie byłam sobą.

Zmiana sylwetki sprawiła, że gwiazda musiała wymienić też całą garderobę, gdyż żadne z jej ubrań już na nią nie pasowało. Zamiast wyrzucać niepotrzebne outfity, Alexandra wybrała bardziej ekologiczna opcję i zapowiedziała liczne giveaways na Instagramie, w których jej ubrania będą mogli wygrać jej followersi.

MZ

Model Body Workout. 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o treningu dla modelek.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.