Paulina Sykut-Jeżyna tanecznym krokiem powitała nowy rok. Gwiazda zachwyciła kreacją i zgrabną sylwetką. Musicie zobaczyć wideo

Paulina Sykut-Jeżyna poprowadziła sylwestra w Chorzowie, gdzie wystąpiła w ciekawej i dość zaskakującej kreacji. Dziennikarka odkryła zgrabne i szczupłe nogi.

Paulina Sykut-Jeżyna zaskoczyła swoich fanów oryginalną sylwestrową kreacją. Gwiazda podzieliła się zdjęciem z przygotowań do sylwestrowej imprezy w Chorzowie. Skąpa sukienka dziennikarki wyeksponowała jej szczupłe nogi. 

 

Paulina Sykut-Jeżyna w sylwestrowej kreacji

Na wspomnianym zdjęciu dziennikarka pozuje, podciągając się na drabinkach i eksponując zgrabne nogi. Na jej Instagramie pojawiło się również nagranie, na którym tanecznym krokiem przygotowywała się do prowadzenia występów w Chorzowie. Fani zachwycali się jej poczuciem humoru i "rozgrzewką" przed występami:

Piękna filigranowa baletnica.
Cudowne nogi.
Widać, że typowa rozgrzewka mistrzów.
Jesteś niesamowita

- można przeczytać w komentarzach pod zdjęciem i roztańczonym wideo. 

Paulina Sykut-Jeżyna trenuje na siłowni

Piękna sylwetka oraz dobra kondycja Sykut to zasługa regularnych treningów na siłowni. Gwiazda lubi dzielić się z fanami na Instagramie nagraniami, na których pokazuje, w jaki sposób ćwiczy. Dziennikarka często na zajęciach wykorzystuje piłki, gumy treningowe oraz ciężarki. Treningi nadzoruje trenerka personalna, Karolina Polis, która pilnuje intensywności oraz poprawności wykonywanych ruchów. Oprócz ćwiczeń na siłowni, Paulina znajduje czas na jogging oraz jazdę na rowerze. Zwraca również uwagę na dietę. W tej kwestii wielką inspiracją gwiazdy jest Anna Lewandowska. Sykut wierzy, że zmotywuje więcej osób do wprowadzenia zmian w nawykach zdrowotnych dzięki. Nagrania zarażają dobrą energią i na pewno są inspiracją dla wielu fanów dziennikarki. 

Jak wyglądają zajęcia na siłowni Pauliny Sykut-Jeżyny? Zobacz nagranie: 

Zobacz wideo
Więcej o: