Anna Lewandowska z brzuszkiem pozuje do zdjęcia. Przypomina o roli żywienia w czasie ciąży. Zdradza, jakie produkty trzeba odstawić

Anna Lewandowska wkracza w nowy rok z kolejnymi postanowieniami i projektami. Trenerka postanowiła przypomnieć swoim obserwatorkom o tym, jak ważna jest prawidłowa dieta podczas ciąży.

Anna Lewandowska codziennie jest inspiracją dla wielu kobiet. Na jej Instagramie oraz na blogu pojawiają się przykładowe treningi, zdrowe przepisy oraz wpisy pełne motywacji. Ostatnio trenerka postanowiła opowiedzieć o zdrowym odżywianiu podczas ciąży. 

 

Anna Lewandowska przypomina o zdrowej diecie podczas ciąży

Podczas tych niezwykłych dziewięciu miesięcy bardzo ważna jest świadomość, że od tego, w jaki sposób odżywia się przyszła mama, zależy również zdrowie dziecka. Trenerka we wpisie na blogu zaznacza, że podczas ciąży szczególnie ważne jest zwracanie uwagi na jakość spożywanych posiłków. Dieta powinna być bogata w witaminy i minerały, odpowiednią ilość białka oraz tłuszczów i węglowodanów. W tym czasie kobieta je "dla dwojga":

Niewątpliwie świadome podejście do tematu żywienia będzie najlepszym prezentem, jaki możemy sprawić sobie i dziecku

- podkreśla trenerka na Instagramie. Lewa mówi również o tym, czego przyszłe mamy powinny unikać - mowa oczywiście o żywności wysokoprzetworzonej, fast foodach, słodyczach oraz gotowych daniach. Lewandowska wspomina również o żywności pochodzenia zwierzęcego, nieprzetworzonej termicznie, która również może zaszkodzić dziecku. 

Nowy rok - nowe treningi z Anną Lewandowską

Trenerka pierwszy noworoczny trening ma już za sobą i motywuje obserwatorów do aktywnego rozpoczęcia kolejnego roku:

Nowy Rok to nowy rozdział, nowe podejście do rożnych spraw

- zaczyna gwiazda. Lewandowska zachęca do zapoznania się ze swoją autorską aplikacją, gdzie użytkownicy znajdą m.in. nowe plany treningowe, w tym zajęcia dla mężczyzn oraz par, porady dietetyków, ciekawe jadłospisy oraz polecane ćwiczenia z jogi. Anna nie zwalnia tempa i rusza z nowymi projektami i zapowiada pojawienie się kolejnych nowości.

Klara Lewandowska jest zafascynowana zajęciami na siłowni. Zobacz Wspólny trening Anny Lewandowskiej z córką:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.