Sandra Kubicka wstawiła zdjęcie w bikini. Szczupła figura modelki robi wrażenie

Sandra Kubicka po przerwie wróciła do treningów. Na ostatnim zdjęciu wrzuconym przez gwiazdę na Instagram można zauważyć, że Sandra jest coraz szczuplejsza.

Sandra Kubicka może pochwalić się wyjątkowo szczupłą  sylwetką. Celebrytka słynie z zamiłowania do ćwiczeń. Kubicka była uczestniczką ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na ten czas zrezygnowała z intensywnych zajęć na siłowni. Gwiazda po zakończeniu emisji programu postanowiła wrócić do treningów. Na ostatniej fotografii widzimy wyjątkowo szczupłe ciało Sandry.

 

Sandra Kubicka pozuje w bikini

Gwiazda olśniła na Instagramie swoich fanów, prezentując szczupłe, wyrzeźbione ciało. Kubicka pewien czas temu ogłosiła, że wraca do modelingu - stąd wznowienie intensywnych ćwiczeń. Sandra postanowiła zacząć od boksu, który stał się jej nowym hobby. Treningi na pewno pomogą w utrzymaniu dobrej kondycji. Fani od razu zwrócili uwagę na szczupłą talię gwiazdy:

Stałaś się bardzo szczupła.
Co za figura.
Najpiękniejsza! Najlepsza motywacja

- czytamy pod wspomnianym wpisem. Wśród wypowiedzi pojawiły się również wyrazy zaniepokojenia:

Stałaś się za chuda, wcześniej wyglądałaś dużo lepiej

- skomentował jeden z obserwatorów. Kubicka zawsze była bardzo szczupła, czy jednak rzeczywiście ostatnio przesadziła z treningami?

Sandra Kubicka schudła podczas "Tańca z gwiazdami"

Szczupła modelka zadziwiła fanów zdradzając, że udział w programie przyczynił się do jeszcze większej utraty wagi. Sandra przyznała się, że zgubiła parę centymetrów w talii i udach. Udział w muzycznym show wymagał dużych przygotowań i wielu godzin spędzonych na sali prób. W tym czasie gwiazda musiała jeszcze bardziej pilnować zbilansowanej diety. Jak sama przyznała, podczas uczestnictwa w programie zrozumiała, że zdrowe odżywianie zaczyna się od samodzielnego przygotowania posiłków ze zdrowych i ekologicznych produktów. Sandra prowadziła przez tych kilka miesięcy niesamowicie intensywny tryb życia, przebywając w pracy 12 godzin dziennie.

Warto dodać, że Kubicka zmaga się z chorobą, która wpływa na jej wygląd. Gwiazda walczy z PCOS, czyli zespołem policystycznych jajników. Schorzenie powoduje, że w krótkim czasie kobiecie przybywają zbędne kilogramy, pojawiają się również problemy z cerą. Mimo utrudnień, modelce cały czas udaje się zachować zgrabną sylwetkę, co jest możliwe, dzięki odpowiednim ćwiczeniom oraz diecie. 

Jak trenują modelki? Zobacz 10 rzeczy, których mogłaś nie wiedzieć o ćwiczeniach:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.