Iskra Lawrence spodziewa się dziecka. Modelka plus size opowiedziała o zaburzeniach związanych z akceptacją własnego ciała

Iskra Lawrence jest nazywana Gigi Hadid w wersji XXL. Modelka plus size zachywca nie tylko swoją urodą, lecz także zdrowym podejściem do życia. Tym razem gwiazda opowiedziała o wzmaganiach z akceptacją własnego ciała.

Iskra Lawrence to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek plus size. 29-latka zachwyca fanów figurą i promiennym uśmiechem. Lawrence niedawno ogłosiła, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Ostatnie tygodnie to czas wielu poważnych przemyśleń. Iskra postanowiła opowiedzieć o zaburzeniach związanych z odbiorem swojego ciała.

 

Iskra Lawrence szczerze o swoim ciele

W nowym filmie, który można zobaczyć na platformie Youtube modelka zwierzyła się z tego, jak bardzo podczas ciąży zmienił się jej odbiór swojego ciała. Lawrence zwróciła uwagę, na co po ogłoszeniu błogosławionego stanu ludzie najpierw zwrócili uwagę - modelka została zarzucona pytaniami "czy wszystko w porządku" oraz "jak się czuje w nowym ciele". W czasie ostatnich sześciu miesięcy Iskra doświadczyła na własnej skórze, jak bardzo zmienia s ciało kobiety zmienia się, kiedy w środku rośnie nowe życie. Lawrence podkreśla, że w tym czasie trzeba słuchać swoich potrzeb oraz z radością podziwiać każdą zachodzącą zmianę:

Kochaj siebie, niezależnie od tego, jak teraz wyglądasz. Zmiany, które zachodzą podczas ciąży w ciele kobiety są naturalne i trzeba je przyjąć.

- dodała gwiazda w poście na Instagramie. 

Modelka plus size trenuje podczas ciąży

Lawrence wielokrotnie opowiadała o tym, że nie zrezygnowała całkiem na czas ciąży z aktywności fizycznej. Modelka jest pod stałą opieką lekarzy, a wykonywane ćwiczenia dopasowała do obecnego stanu - treningi są mniej intensywne i mają na celu jedynie przygotować ciało Iskry do porodu:

Dobre ćwiczenia mogą pomóc przyszłym mamom w prawidłowym ułożeniu miednicy, oraz pracy znajdujących się przy niej mięśni, co jest niezwykle ważne podczas porodu.

- dodaje Lawrence. Modelka wygląda kwitnąco i widać, że nie może doczekać się, kiedy powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej trening w zaawansowanej ciąży:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.