Ewa Chodakowska zrobiła podsumowanie mijającej dekady: 10 lat temu wywróciłam swoje życie do góry nogami

Ostatni dzień w roku to czas na podsumowanie minionych dni. Ewa Chodakowska postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi przemyśleniami, dotyczącymi ostatnich dziesięciu lat.

Ewa Chodakowska przez ostatnich kilka lat rozwijała swoją karierę w zawrotnym tempie. Przez ten czas w jej życiu doszło do wielkich zmian. W ostatnim wpisie na Instagramie trenerka postanowiła opowiedzieć swoim fanom o tym, jak wyglądała jej droga do sukcesu.

 

Ewa Chodakowska podsumowała mijającą dekadę

Trenerka w obszernym wpisie poruszyła wszystkie najważniejsze dla niej wydarzenia, które miały miejsce w przeciągu ostatnich dziesięciu lat. Gwiazda czuje się spełniona i szczęśliwa:

Mijająca dekada była najważniejszą dekadą mojego życia i najbardziej intensywną. Zaczęłam od marzenia i po drodze zrealizowałam każdy swój plan.

- zaczyna Chodakowska. W dalszej części postu Ewa poruszyła bardzo istotną kwestię:

Patrząc na ludzi sukcesu, zauważyłam że cechuje ich strach przed zwolnieniem tempa, wypaleniem się. Paraliż na samą myśl, że mogliby wypaść z rytmu. Czy to znaczy ze przez całe życie trzeba pędzić? Nie chciałam wpaść w tę pułapkę. W roku 2019 spojrzałam na swoje życie z nowej perspektywy. Mam wszystko, czego dusza zapragnie i dwa wyjścia: biec dalej lub pielęgnować dotychczasowe projekty i znajdować czas dla siebie i rodziny. To był najłatwiejszy wybór.

podkreśla Ewa. Gwiazda zaznacza, jak ważne jest dla niej życie "bez sztucznej kreacji" oraz "bez parcia na szkło". Chodakowska przypomina, że wciąż jest tą samą dziewczyną z Bieszczad, która opuściła rodzinny kraj, by osiem lat temu do niego wrócić i motywować Polki do dobrych zmian w ich życiu. Trenerka nie bała się zawalczyć o swoje marzenia oraz z pokorą przyjmować życiowe lekcje. Teraz może cieszyć się szczęściem i udanym życiem z rodziną, zajmując się na co dzień tym, co kocha. Gwiazda podziękowała również swoim obserwatorom, którzy są dla niej ogromną grupą wsparcia i motorem do działania.

Trzymamy kciuki, by kolejna dekada przyniosła kolejne sukcesy i wymarzoną harmonię.

Ewa Chodakowska zrobiła niespodziankę swoim siostrzeńcom, zobacz ich reakcję:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.