Aneta Zając zachwyca szczupłą sylwetką i próbuje nowego sportu. Jak aktorka radzi sobie z jazdą na łyżwach?

Aneta Zając w przeciągu ostatnich miesięcy przeszła niezwykłą metamorfozę. Szczęśliwa aktorka zaraża pozytywną energią i wciąż podejmuje się nowych wyzwań.

Aneta Zając w ostatnim czasie bardzo schudła. Aktorka na dobre pożegnała się ze zbędnymi kilogramami i zachwyca fanów swoim nowym wyglądem. Gwiazda regularnie trenuje, a efekty widać na pierwszy rzut oka.

 

Aneta Zając i akrobacje na łyżwach

Aneta Zając korzysta z wolnych chwil i uczy się jazdy na łyżwach. Dzięki zamieszczanych przez aktorkę nagraniach można wywnioskować, że idzie jej coraz lepiej. Gwiazda zaczyna naukę nowych łyżwiarskich sztuczek. Aneta często pojawia się na lodowisku również z dziećmi - wspólna jazda to świetna opcja na rodzinne wyjście. Dodatkowo, jeżdżenie na łyżwach pomoże dotlenić mózg, co pozytywnie wpłynie na naszą koncentrację, wzmocnimy mięśnie nóg oraz pleców, a także ćwiczymy utrzymanie równowagi.

Metamorfoza Anety Zając

Przemiana aktorki ma związek z chorobą, na którą cierpi. Przez chorą tarczycę i leki gwiazda przybrała na wadze. Zając jednak nie pozwoliła, aby hashimoto dało się we znaki i postanowiła zmienić tryb życia. Zaplanowane treningi i zróżnicowana dieta, z której został wykluczony m.in. cukier, produkty pszenne oraz tłuste mięso, sprawiły, że Anecie udało wrócić się do dawnej wagi. Przy chorobach tarczycy nieodpowiednia dieta oraz brak ruchu mogą przynieść naprawdę katastrofalne skutki. Warto jest zatem udać się do specjalisty, który dostosuje nasz jadłospis do przypadłości i przyjmowanych na nią leków. 

Treningi i dieta oraz odpowiednie leczenie sprawiły, że Aneta Zając czuje się coraz lepiej. Ostatni rok okazał się dla aktorki pod tym względem przełomowy. Gwiazda nie traci energii i motywacji, aby wejść z obecnym zapałem w nowy rok:

2019 był bardzo dobrym rokiem... Teraz czas na 2020.

- napisała na Instagramie aktorka. Trzymamy kicuki, aby kolejny rok był równie wspaniały, co obecny!

Jak trenują gwiazdy? Zobacz zajęcia Pauliny Sukut-Jeżyny z piłką lekarską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.