Małgorzata Socha wypoczywa na urlopie. "Śnieg nie chciał dotrzeć do nas, więc my dotarliśmy do niego". Nie zapomniała o aktywności

Małgorzata Socha w pogoni za zimą postanowiła spędzić kilka dni z rodziną w polskich górach. Aktorka razem z córką spędza czas na białym szaleństwie.

Małgorzata Socha po świętach spędzonych w gronie najbliższych wyjechała na krótki urlop, aby spalić świąteczne kalorie i odetchnąć świeżym, górskim powietrzem. Szczęśliwa aktorka wypoczywa aktywnie w towarzystwie córki.

 

Małgorzata Socha korzysta z górskich warunków

Gwiazda nie próżnuje i ostatnie chwile tego roku spędza na jeździe na nartach. Sport przynosi dużo radości, a dodatkowo idealnie sprawdza się przy spalaniu zbędnych kalorii, jako trening po świątecznej diecie. Dobry nastrój aktorki udzielił się instagramowym obserwatorom:

Małgosiu, wyglądasz jak dziewczynka! Nastolatka! Dobra energia w oczach, cudownie.
Uwielbiam narty, udanej zabawy!
Ekstra wypoczynek, buzie uśmiechnięte.
Tak, mamy zimę! W górkach jest cudnie.

- czytamy w komentarzach pod zamieszczonym zdjęciem. Sportowego bakcyla złapała też córka Małgosi - obie dziewczyny świetnie się razem bawiły na stoku.

Małgorzata Socha motywuje do ćwiczeń i zdrowego trybu życia

Małgosia została twarzą styczniowo-lutowej okładki polskiego wydania magazynu "Women's Health" nie bez powodu. Zdjęciem zachwycają się fani aktorki, nie żałując słów pochwały i zachwytu nad jej sylwetką. Aktorka zachwyca świetną formą i wyrzeźbioną sylwetką. Socha zwraca uwagę na to, aby dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę ruchu. Gwiazda lubi biegać, systematycznie chodzi na siłownię - treningi odbywają się przynajmniej sześć razy w tygodniu. Największą przyjemność sprawia jej jogging na świeżym powietrzu, którego nie odpuszcza nawet w najgorszą pogodę. Małgosia stara się również pilnować zdrowego odżywiania - wykluczyła ze swojej diety gluten i alkohol. Jadłospis Sochy jest bogaty w warzywa, kasze oraz ryby. Mięso i jajka pojawiają się rzadziej i pochodzą tylko ze sprawdzonych, ekologicznych źródeł.

Małgorzata Socha zachęca do porannego biegania na świeżym powietrzu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA