Karolina Pisarek intensywnie trenuje. "Trudno mnie ostatnio wygonić z siłowni"

Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Modelka uwielbia szybki tryb życia, a najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu okazała się... siłownia.

Karolina Pisarek od kilku miesięcy regularnie uczęszcza na siłownię, gdzie ćwiczy pod okiem trenerki personalnej, Gosi Gałkowskiej. Modelka traktuje sportowe treningi, jako doskonały sposób na odpoczynek. Gwiazda wygląda zachwycająco i widać, że intensywny tryb życia jej służy.

 

Karolina Pisarek pokochała zajęcia na siłowni

Aby utrzymać piękną i szczupłą figurę, Karolina musi ćwiczyć. Chyba sama modelka nie spodziewała się, że tak bardzo polubi się z treningami. Pisarek sama przyznaje:

Mnie ostatnio ciężko wygonić z siłowni! To jeden z moich ulubionych sposobów na relaks. Zawsze, kiedy idę na siłownię zakładam słuchawki, puszczam muzykę... i cały świat nagle znika! Biegam, ćwiczę, kształtuje siebie - fizycznie i mentalnie. Na siłowni czasem mogę spędzić cały dzień. To przywraca balans.

- wyznaje gwiazda. W komentarzach do wpisu pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Jedna z obserwatorek zapytała swoją idolkę o to, ile czasu jej zajęło zbudowanie tak świetnej formy. Karolina odpowiedziała na pytanie:

Sporo czasu! Plus z dnia na dzień się zmienia. Muszę trafić na dobry dzień, żeby tak wyglądać, niedoczynność tarczycy mi płata figle.

- wyznała Pisarek. O swoich problemach zdrowotnych modelka opowiadała już wcześniej. Chora tarczyca potrafi być uciążliwą dolegliwością. Przyczynia się do gromadzenia większej ilości wody w organizmie, czy powoduje opuchliznę. Dopasowane treningi, dieta i leki potrafią jednak zminimalizować objawy choroby. 

Karolina Pisarek - treningi i dieta

Rytmu podczas zajęć na siłowni pilnuje personalna trenerka Gosia Gałkowska, z którą ćwiczy Karolina. Gwiazda lubi również boks oraz bieganie. Pisarek nie zwalnia tempa nawet podczas wyjazdów, podczas których szuka miejscowych siłowni, aby nie odpuścić wyznaczonej dziennej dawki ćwiczeń. Modelka pilnuje, aby spożywane przez nią posiłki były dopasowane do treningów i uwzględniały chorobę hashimoto. Ze względu na zabiegany tryb życia, Pisarek zdecydowała się na dietę pudełkową, dzięki czemu ma pewność, że jej dieta jest bogata w właściwą liczbę kalorii oraz zdrowe składniki odżywcze.

Karolina Pisarek uczy się technik boksu. Modelce towarzyszy Gosia Gałkowska:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.