Wycieczki rowerem w górach zimą? Maciej Dowbor udowadnia, że jest to możliwe

Polskie gwiazdy korzystają z pięknych zimowych gór. Maciej Dowbor pokazał, że jest twardym zawodnikiem i niestraszne mu warunki pogodowe. Gwiazdor wybrał się na przejażdżkę rowerową po Tatrach.

Maciej Dowbor słynie z zamiłowania do sportów. Dziennikarz wielokrotnie wspominał, że jest triatlonistą i co roku bierze udział w zawodach. Obecnie razem z rodziną spędza urlop w górach. Brak zimowej aury na Mazowszu zaprowadziły Dowbora i Joannę Koroniewską do Zakopanego. Gwiazdor postanowił pochwalić się na Instagramie swoimi zimowymi wyczynami.

 

Maciej Dowbor i sportowe szaleństwo w zimowym krajobrazie 

Na załączonych zdjęciach dziennikarz pochwalił się, iż mimo mroźnej temperatury i zasp śnieżnych udało mu się pokonać trasę na rowerze górskim:

Mówili - nie jedź na rowerze w takich warunkach, zrobisz sobie krzywdę. Mówili - nikt o zdrowych zmysłach nie jeździ w takim śniegu. Więcej nie musieli mnie przekonywać

- czytamy we wpisie na Instagramie Dowbora. Maciej, znany ze swojego sportowego zacięcia, postanowił zaryzykować. Szeroki uśmiech gwiazdy świadczy o tym, że najwyraźniej, pomimo wszelkich utrudnień, przejażdżka była udana. Choć dziennikarz sam przyznaje, że był to sport ekstremalny. Fani podziwiają zacięcie Dowbora:

Zazdroszczę. Codziennie płaczę, że to Warszawa, a nie Tatry... A to jeszcze Tatry i rower, chyba nie mogę na to patrzeć.
Szacun!
Taki trening to epickość epickości. Poza tym kilometraż w takich warunkach liczy się x3 plus na wyjeździe mnożnik x2

- czytamy w komentarzach pod wspomnianym postem. Kondycja i motywacja do treningów w takich warunkach naprawdę robi ogromne wrażenie.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zachęcają do aktywnego trybu życia

Zarówno na Instagramie Dowbora, jak i Koroniewskiej, regularnie pojawiają się wpisy na temat tego, jak ważna jest aktywność fizyczna. Joanna uwielbia biegać - na poranny jogging często zabiera najmłodszą córkę w wózku. Aktorka udowadnia, że odpowiednia porcja treningu dostarcza radości i energii na cały dzień. Dowbor, jak na triatlonistę przystało, cały rok ćwiczy kondycję, aby potem być przygotowanym na kolejne zawody.

Joanna Jabłczyńska uwielbia treningi na świeżym powietrzu. Zobacz, jakie akcesoria treningowe poleca aktorka: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.