Edyta Litwiniuk zachęca do wspólnego treningu. "5 prostych ćwiczeń w 3 seriach po 30 sekund!". Szykuje też wyzwanie na nowy rok

Edyta Litwiniuk, jedna z bardziej popularnych trenerek personalnych, opublikowała właśnie inspirujący post, w którym zachęca do aktywności fizycznej jeszcze pod koniec roku.

Edyta Litwniuk regularnie publikuje na swoim Instagramie motywujące i wartościowe treści, w których przemyca wiedzę dotyczącą prawidłowych treningów i dbania o swoje ciało. Tym razem zamieściła inspirujący post, w którym zachęca do wykonania ostatniego treningu w tym roku. Jak on wygląda? 

Edyta Litwiniuk zachęca do wspólnego treningu

Przedstawiony przez trenerkę zestaw ćwiczeń nie jest wcale intensywny. Można go wykonać także w domu. Po świątecznym obżarstwie warto wprowadzić do swojego grafiku także ruch. Można robić to stopniowo, inspirując się propozycjami Litwiniuk. 

 
5 prostych ćwiczeń w 3 seriach po 30 sekund!

- tak opisała swój trening Litwiniuk. 

Jest on naprawdę prosty. Wystarczy, że przygotujemy odpowiedni ubiór, w którym będziemy mogli ćwiczyć, matę i odrobinę wolnej przestrzeni. Trenerka, na załączonym nagraniu, dokładnie przedstawiła, jak należy poprawnie wykonywać ćwiczenia. Widać także, na jakich partiach ciała skupia się Litwiniuk i jakie efekty powinniśmy uzyskać, dzięki poszczególnym ruchom. 

Jeśli chodzi o wyzwanie na nadchodzący rok, trenerka nie zdradza jednak szczegółów. Zachęca do śledzenia jej wpisów, bo już niedługo zagadka może się rozwiązać. 

Edyta Litwiniuk regularnie zachęca do wspólnych ćwiczeń. Ostatnio pokazała swój zestaw poświątecznych ćwiczeń. W tym wypadku, jedyne, czego potrzebujemy to ciężarki, które za dobrą cenę dostaniemy w każdym sklepie ze sportowymi akcesoriami. Warto więc zainspirować się gotowym pomysłem przedstawionym przez trenerkę i zakończyć ten rok na sportowo! 

Inna trenerka, Gosia Gałkowska, pokazała swój trening na siłowni. Wykonuje kilka oryginalnych ćwiczeń:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.