Ważyła 110 kg. 22-latka pokazała, jak wygląda jej ciało po zrzuceniu 50 kg. To mocne i szczere zdjęcia bez retuszu. Co za metamorfoza

Andréa to 22-letnia Francuzka, która postanowiła na Instagramie dokładnie opisać i pokazać, w jaki sposób zmieniło się jej ciało po operacji zmiejszenia żołądka. Dziewczyna wciąż jest na restrykcyjnej diecie i zaczęła treningi. Zdjęcia naprawdę szokują.

Andréa nie bała się zaprezentować, w jaki sposób uległa zmianie jej sylwetka. Młoda dziewczyna zamieszcza regularnie w sieci zdjęcia, na których można zobacz jej metamorfozę. Fotografie naprawdę szokują, są bez retuszu, pokazują, jak wygląda ciało po przeprowadzonej operacji.

 

Metamorfoza 22-letniej Francuzki robi ogromne wrażenie

Instagram i rzeczywistość to praktycznie dwa różne światy. W sieci wiele osób zamieszcza wyidealizowany obraz swojego ciała. Andréa postanowiła podzielić się zdjęciami "zza kulis" i pokazać, jak wyglądała jej droga do uzyskania wymarzonej sylwetki, która, jak przyznaje sama dziewczyna, odbiega daleko od ideału:

Jestem normalną dziewczyną, która musi żyć z obwisłą skórą. Wrzucając zdjęcia do sieci decydujemy się, ile chcemy pokazać. Nie poprawiam swoich zdjęć, jeśli czasem czegoś nie widać, to dlatego, że dobrze to ukrywam

- pisze Andréa na Instagramie. Z mediów społecznościowych młodej kobiety dowiadujemy się, że w przeszłości ważyła... ponad 110 kilogramów. Andréa przyznała się do przeprowadzenia operacji zmniejszenia żołądka, bez której nie mogłaby tak szybko zrzucić wagi. Rok po zabiegu waży 51 kilogramów mniej. Kobieta zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek jej drogi - czeka ją jeszcze zabieg usunięcia nadprogramowej ilości skóry. Andréa się nie poddaje i cały czas intensywnie pracuje nad swoim ciałem.

22-latka walczy o szczupłą figurę

Na Instagramie dziewczyny oprócz poruszających zdjęć sylwetki znajdziemy również ulubione dietetyczne przepisy. Odpowiednio dobrana i przestrzegana dieta ma pomóc Francuzce w systematycznym zrzucaniu zbędnych kilogramów. Restrykcyjny jadłospis uzupełniają intensywne zajęcia na siłowni. Podczas treningu wykorzystywane są specjalne przyrządy do ćwiczeń. Andréa ćwiczy pod okiem specjalistów, którzy pilnują, aby wykonywane ćwiczenia przyniosły jak najlepsze efekty. 

Chcesz szybko zrzucić zbędne kalorie? Wypróbuj trening turbospalania:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.