Kasia Dziurska nie odpuszcza treningów i motywuje obserwatorów. Zobacz, jakie ćwiczenia poleca trenerka

Kasia Dziurska nie zwalnia tempa, nawet podczas świątecznej przerwy. Trenerka pojawia się na Instagramie z kolejnymi ćwiczeniami, które wzmocnią nasze mięśnie brzucha.

Święta za nami, jednak przez kilka najbliższych dni spędzamy zwykle na wypoczynku. Przed wejściem w życie noworocznych postanowień pozwalamy sobie na chwile lenistwa. Trenerka personalna, Kasia Dziurska zachęca, aby nawet w tym czasie nie rezygnować z treningów, aby nie zaniedbać swojej sylwetki.

 

Kasia Dziurska pokazuje ćwiczenia na piękny brzuch

W polecanym przez trenerkę zestawie znajdują się cztery ćwiczenia. Dziurska zaleca, aby każdą z zaprezentowanych figur wykonywać przez minutę. Mamy do zrobienia cztery serie, między którymi robimy półminutowe przerwy. W skład treningu wchodzą:

  • klęk podparty, z podciąganiem kolan do ręki, znajdującej się po przeciwnej stronie ciała;
  • nożyce;
  • brzuszki z elementami skrętoskłonu;
  • Podciągnięcia kolan do tułowia, w pozycji półsiedzącej.

Intensywne wykonywanie powyższych ćwiczeń pozwoli nam na spalenie zbędnych kalorii, niezłe zmęczenie organizmu i poruszenie do pracy mięśni brzucha. Po zamieszczanych pod wpisem komentarzach można zauważyć, że Kasia jest prawdziwą motywacją dla wielu osób. Treningi polecane przez Dziurską chętnie wykonuje wiele osób:

Oczywiście, że trenujemy. Dziś plecki i tricepsik a co!
Nie odpuszczam , trening to już codzienna czynność.
Trenujemy do końca, a trening brzucha od ciebie na pewno się przyda

- czytamy pod najnowszym wpisem na Instagramie trenerki. 

Kasia Dziurska wydała książkę o walce z chorą tarczycą

Trenerka niedawno przyznała się, że od kilku lat cierpi na hashimoto i SIBO. Nieleczone choroby potrafią utrudnić funkcjonowanie. Przy nieprawidłowo działającej tarczycy pojawiają się problemy z wagą. Jeśli lekarz postawi dobrą diagnozę, dostaniemy odpowiednie leki i dietę nasze zmagania z chorobą nie będą aż tak bolesne - o tym wszystkim pisze Dziurska w książce, która pojawiła się w grudniu w księgarniach. Pozycja zawiera również treningowe propozycje Kasi, która ma nadzieję, że opowiedziana przez nią historia pomoże w odnalezieniu motywacji. 

Chcesz mieć mocne plecy? Zobacz, jakie ćwiczenia poleca Kasia Dziurska:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA