Rafał Maślak korzysta z uroków zimy. Wybrał się na narty z rodziną. "Czasem warto znaleźć chwilę tylko dla siebie"

Rafał Maślak pokazał zdjęcia, jak wypoczywa na urlopie. Model przyznał się, że uwielbia spędzać czas także ze sobą. Wybrał się na narty.

Rafał Maślak lubi prowadzić aktywny tryb życia. Właśnie pochwalił się, że razem ze swoją rodziną wybrał się w góry. Jego dziewięciomiesięczny syn zdaje się być zachwycony z odpoczynku. Model niedawno pochwalił się, że nawet wspólnie ćwiczyli. Maślak uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną, jednak lubi też znaleźć odrobinę czasu dla siebie samego. Tak też stało się w tym wypadku. 

Rafał Maślak jeździ na nartach

Rafał Maślak regularnie trenuje i dba o swoją formę. Jest bardzo wysportowany i lubi pokazywać na swoim Instagramie, jakie ćwiczenia wykonuje. Tym razem wybrał się z rodziną w słowackie góry i postanowił pojeździć na nartach. 

 

Widoki z pewnością dopisały. Maślak, jako były Mister Polski, nie zwalnia tempa i wciąż pozostaje niezwykle aktywny fizycznie. Nie ma dla niego jakiejkolwiek wymówki, zawsze znajdzie czas na porządny trening

Rafał Maślak podbił serca wielu Polek i wciąż uznawany jest za jednego z bardziej umięśnionych mężczyzn w polskim show biznesie. Wziął udział także w programie "Dance, dance, dance", gdzie pokazał, na co go stać. 

Rafał Maślak to bardzo aktywny mężczyzna. Na Instagramie pokazuje wiele prywatnych zdjęć. Znajdziemy tam między innymi kadry z żoną i synkiem, Maksymilianem. Maślak w tym roku skończył dopiero 30 lat i wygląda rewelacyjnie. Jest w naprawdę dobrej formie.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.