Ewa Szabatin zachęca do poświątecznego detoksu i ćwiczeń. "By jelita zaczęły ładnie pracować". Przygotowała zestaw. Nie zajmie więcej niż 15 minut!

Ewa Szabatin nie marnuje czasu i tuż po świętach zachęca do odrobiny ruchu. Jakie ćwiczenia proponuje, by szybko wrócić do formy?

Ewa Szabatin jest niezwykle wysportowana. Udowadnia to na bieżąco, publikując swoje treningi i zdjęcia. Prezentuje się na nich naprawdę rewelacyjnie. Jaki jest jej sekret? Niedawno pokazała na swoim Instagramie, jaki detoks jest jej najbliższy. Tym razem przyszedł czas na autorski zestaw ćwiczeń. 

Ewa Szabatin zachęca do aktywności fizycznej jeszcze przed nowym rokiem

Ewa Szabatin motywuje swoich obserwatorów i zachęca do ćwiczeń jeszcze w grudniu. Jakie ćwiczenia wykonuje Szabatin? Nie są to skomplikowane aktywności, a przynoszą wiele pozytywnych efektów. To właśnie między innymi dzięki nim była tancerka może pochwalić się taką figurą. 

 
Oto mój zestaw idealny na spalanie i ruszenie metabolizmu:
1. Rozgrzewka - 1 min bieg w miejscu z boksowaniem x 3 2. Przysiad z wyskokiem x 15 3. Pajace x 204. Deska x 1 min5. Burpees x 106. Wykroki z przeskokiem x 10Nie czekajcie do Nowego Roku!

- napisała pod zdjęciem. 

Jak widać, Ewa Szabatin wykonuje te ćwiczenia regularnie i wygląda świetnie. Wiele z jej obserwatorek obiecało, że postara się dotrzymać jej kroku. To wspaniała inspiracja i motywacja do odrobiny ruchu także w zimę. 

Ewa Szabatin może pochwalić się bardzo wysportowanym dzięki regularnemu uprawianiu jogi i pływaniu. Kobieta regularnie trenuje, co pozwala jej pozostać w świetnej formie i cieszyć się zdrowiem. Warto również dodać, że i zdrowe odżywianie ma tutaj niemały wpływ na kondycję jej ciała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.