Martyna Wojciechowska zdobywa stoki razem z córką: Jakoś te świąteczne dania trzeba w końcu spalić

Martyna Wojciechowska po rodzinnych świętach postanowiła spędzić aktywnie czas razem z córką i obecnym partnerem, Przemkiem Kossakowskim. Cała trójka świetnie się bawi na nartach.

Martyna Wojciechowska, jak na podróżniczkę przystało, najlepiej odpoczywa spędzając czas aktywnie. Po kilku leniwych dniach w gronie rodziny, gwiazda wyruszyła we włoskie Dolomity. Razem z Martyną na narciarskie szaleństwo wybrała się jej córka oraz Przemek Kossakowski.

 

Uśmiechnięta Martyna Wojciechowska pozdrawia ze stoku

Narty to świetny sport, który pozwala naprawdę się zmęczyć i wyrobić kondycję. To doskonały sposób na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Wojciechowska zaraziła miłością do jazdy swoją córkę, która razem z mamą uśmiechnięta pozuje do zdjęcia. Podróżniczka szczerze wyznaje:

Najszczęśliwsza jestem w górach! Śnieg, wiatr, zimno... Moje klimaty

- czytamy na Instagramie Wojciechowskiej. Obserwatorzy zgodnie przyznają, że jazda na nartach przy pięknej zimowej aurze to idealny sposób na poświąteczny reset:

Oj tak! Góry to najlepsza rzecz na odstresowanie i wypoczynek.
Ja już też nie mogę się doczekać.
Udanego wyjazdu  

- można przeczytać w komenatarzach na Instagramie Martyny.

Martyna Wojciechowska zachęca do aktywnego trybu życia

Podróżniczka coraz chętniej udziela się na Facebooku oraz Instagramie, gdzie ujawnia obserwatorom fragmenty ze swojego prywatnego życia. Dzięki social mediom Wojciechowska dzieli się swoją pasją podróżniczą oraz miłością do wielu sportów. Martyna należy do osób, które z radością dbają o swoją formę. Gwiazda zaczyna swój dzień od joggingu. Najlepszą formą wypoczynku dla Martyny jest aktywność fizyczna. Nic dziwnego - oprócz budowania kondycji i ćwiczenia mięśni podczas wysiłku wydzielane są hormony szczęścia, których Wojciechowskiej nie brakuje chyba nigdy. Podróżniczka jest przykładem dla wielu gwiazd. W jednym z wywiadów Anna Lewandowska przyznała się, że Martyna to dla niej wzór do naśladowania i ogromna inspiracja. Instagramowe konto Wojciechowskiej to codzienna dawka motywacji dla każdego. Tak trzymać Pani Martyno!

Ten trening idealnie wysmukli nogi. Zobacz, jak wykonać ćwiczenia krok po kroku:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.