Anna Lewandowska wypoczywa z rodziną na urlopie. Trenerka pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się z małą Klarą na krótkie wakacje przed rozpoczęciem nowego roku, pełnego wyzwań. Trenerka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem ciążowego brzuszka.

Anna Lewandowska razem z Robertem i małą Klarą wybrali się na krótkie wakacje. Przerwa świąteczna to idealny czas, aby spędzić wspólnie trochę czasu i naładować baterie. Lewandowska podzieliła się uroczym zdjęciem sporego ciążowego brzuszka.

 

Anna Lewandowska podzieliła się zdjęciami z urlopu

Lewandowscy postanowili spędzić parę dni w otoczeniu rajskich krajobrazów i ciepłego słońca. Trenerka cieszy się, że w końcu rodzinnie spędzą kilka chwil przed kolejnymi wyzwaniami w nowym roku:

Zasłużony urlop (piszę to z czystym sumieniem, bo ten rok był dla nas wyjątkowo pracowity). Krok po kroku, cel po celu, więc z pełną satysfakcją uznaję, że kolejny cel do spełnienia to odpoczynek

- napisała na Instagramie Lewandowska.

Anna podzieliła się piękną fotografią, na której możemy zobaczyć wyraźnie zaznaczony ciążowy brzuszek. Trenerka zdradziła, że to już szósty miesiąc! Klara na wiosnę zostanie starszą siostrą. Obserwatorzy Lewandowskiej zostawiają pod wpisem mnóstwo miłych słów:

Jaki śliczny brzuszek.
Piękno cudu życia.
Jedno zdjęcie, a wyraża tyle emocji

- czytamy pod wspomnianym postem trenerki. Trzeba przyznać, że obserwatorzy Anny mają rację - piękne zdjęcie jest doskonałą pamiątką dla mamy z tego niezwykłego czasu w jej życiu.

Anna Lewandowska trenuje w ciąży

Trenerka udowadnia po raz kolejny, że ćwiczenia w ciąży nie są zakazane, a prowadzone prawidłowo mogą pomóc zarówno przy porodzie, jak i później w odzyskaniu dawnej sylwetki. Lewandowska podkreśla, że jeśli jesteśmy pod stałą opieką lekarza, który nie widzi żadnych przeciwwskazań, możemy spokojnie wykonywać treningi, dostosowane do naszego obecnego stanu. Anna trenowała także w swojej pierwszej ciąży - jak widać, Klara jest zdrowym, pełnym energii dzieckiem, co potwierdza, że ćwiczenia z ciążowym brzuszkiem są bezpieczne.

Jaka mama, taka córka - zobacz wspólny trening Anny i Klary Lewandowskich:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.