Ewa Chodakowska wraca po świętach z nowym wyzwaniem i motywuje obserwatorów: Nie poćwiczę za ciebie... resztę musisz zrobić Ty!

Ewa Chodakowska wie, jak ważne są ćwiczenia po świętach. Trenerka zdaje sobie sprawę, że styczeń jest miesiącem, w którym mnóstwo osób zaczyna odwiedzać siłownię. Gwiazda opracowała na ten czas nowe wyzwanie.

Ewa Chodakowska jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego roku podzieliła się najnowszymi planami i projektami, z którymi startuje już od stycznia. Gwiazda ogłosiła na Instagramie nowe treningowe wyzwanie.

 

Noworoczne wyzwanie Ewy Chodakowskiej

Program Ewy "Zaprojektuj swoje jutro" to 90 dni ćwiczeń, które pomogą w zbudowaniu kondycji oraz wyrzeźbieniu mięśni. Trenerka zapewnia, że pierwsze efekty będą widoczne już po 14 dniach regularnych zajęć. Zachęca także, aby nie czekać z rozpoczęciem treningów do nowego roku. Wyzwanie zaczyna się od razu, pierwsze dni można potraktować jako rozgrzewkę do kolejnych tygodni systematycznych ćwiczeń. W skład treningu zaproponowanego przez gwiazdę na ten pierwszy tydzień wchodzą między innymi: brazylijskie pośladki, skalpel oraz autorskie "sześciominutówki" trenerki, czy tzw. "areoby", polegające na połączeniu skoków na skakance, pajacyków, skipów oraz truchtu w miejscu. Obserwatorzy Chodakowskiej już nie mogą się doczekać rozpoczęcia nowego treningu:

Jest plan, wiec musi się udać! Rozgrzewamy się.
No to zaczynam, koniec leniuchowania.
Chyba po raz pierwszy chcę wejść w to wyzwanie całą sobą, a te 14 dni będzie dla mnie sprawdzianem, czy jestem gotowa. Bo szczerze... każde wyzwania śledziłam, ale nie trzymałam się wyznaczonego planu. Teraz mam zamiar to zmienić i pykać te treningi zgodnie z harmonogramem

- czytamy w komentarzach pod wpisem.

Ewa Chodakowska energicznie zaczyna kolejny rok

Każdy miesiąc to dla trenerki kolejne wyzwania oraz realizacja nowych projektów. Oprócz wspomnianego  wyzwania "Zaprojektuj swoje jutro", w 2020 roku pojawi się książka o takim samym tytule. Ewa wystartuje również z nowymi warsztatami. Chodakowska nie zwalnia tempa i już teraz motywuje swoich obserwatorów do wzięcia udziału w zbliżających się warsztatach oraz noworocznych wyzwaniach.

Tak ćwiczą gwiazdy. Zobacz, jak po treningu rozciąga się Julia Wieniawa:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.