Barbara Kurdej-Szatan szaleje na nartach: "Gdy jeżdżę, czuję się wolna!"

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się na Instagramie, że świąteczny urlop spędza na południu Polski, korzystając z zimowych warunków pogodowych.

Barbara Kurdej-Szatan od wielu lat zachwyca swoim promiennym uśmiechem i nienaganną sylwetką. Szczupła blondynka początkowo zwróciła na siebie uwagę występem w reklamach "Play". Teraz aktorka występuje w serialach, filmach oraz popularnych programach. W końcu jednak postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy i wybrała się na urlop w góry. Zimowy wyjazd upamiętniła na zdjęciach. Kurdej-Szatan świetnie się bawi, korzystając z warunków idealnych na narty.

 

Barbara Kurdej-Szatan zachwyca sylwetką w zimowym wydaniu

Aktorka wybrała się w góry, by skorzystać z pogody i pojeździć na nartach. Na Instagramie gwiazdy oczywiście pojawił się wpis, dotyczący białego szaleństwa:

Kocham zimę w górach! Kocham narty! Gdy jeżdżę, czuję się tak wolna

- czytamy we wspomnianym wpisie Basi. Po szerokim uśmiechu gwiazdy widać, że jest zachwycona wyjazdem, a sport przynosi jej wiele radości. Aktorka z pewnością ma dobrą kondycję, którą na pewno wzmocnił występ w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie Kurdej-Szatan zajęła drugie miejsce. Intensywne treningi, przygotowujące do każdego odcinka show wymagały dużo pracy i zaangażowania. Ćwiczenia poszczególnych tańców oraz obowiązkowe rozgrzewki z pewnością wpłynęły na rozciągnięcie ciała i ogólną kondycję. 

Barbara Kurdej-Szatan pilnuje diety i treningów ze względów na chorobę

Już dawno aktorka przyznała się, że od kilku lat cierpi na boreliozę. Choroba cały czas potrafi o sobie przypominać, dlatego niezbędne są odpowiednie ćwiczenia i dopasowany jadłospis. Basia w wielu udzielanych wywiadach opowiadała o tym, jak wygląda jej walka z chorobą. Gwiazda wykluczyła z diety cukier oraz białą mąkę i krowi nabiał. Raz na jakiś czas stosuje dietę oczyszczającą, aby pozbyć się z organizmu zaległych toksyn oraz pasożytów. Mocne leki na boreliozę spowodowały, że gatunek grzybów, które naturalnie występują jedynie w naszych jelitach, rozprzestrzeniły się na cały organizm. Z tego powodu w przypadku Kurdej-Szatan niezwykle ważna jest dieta długoterminowa i systematyczny detoks.

Chcesz mieć mocne plecy? Wypróbuj trening Kasi Dziurskiej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA