Szukasz idealnego treningu cardio? Te ćwiczenia Marieli Bravo są dla ciebie

Mariela Bravo udowadnia, że do intensywnych ćwiczeń nie potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, dostępnego jedynie na siłowni. Ten zestaw treningowy pomoże ci utrzymać kondycję.

Mariela Bravo dzieli się na Instagramie wskazówkami, jak ćwiczyć. Na profilu gwiazdy fitness codziennie pojawiają się nowe nagrania treningowe. Ostatnią propozycją Marieli jest połączony trening cardio i nóg. Ćwiczenia są bardzo proste i nie wymagają wyjścia na siłownię. 

 

Trening Marieli Bravo pomoże w spaleniu zbędnych kalorii

Chcesz szybko wrócić do formy po świętach? Propozycja Marieli będzie idealna dla ciebie. Na trening składa się 10 prostych, ale wymagających ćwiczeń, które doskonale rozgrzeją ciało i mięśnie. Każdy element zajęć wykonujemy czterokrotnie, po dwanaście powtórzeń. Jakie ćwiczenia trzeba wykonać?

  1. Podskoki z unoszeniem i wyprostowaniem nóg. W momencie, gdy prostujemy nogę, staramy się dotknąć do palców nóg dłonią, znajdującą się po przeciwnej stronie ciała. Drugą rękę trzymamy za głową.
  2. Pajacyki.
  3. Wypad w bok z przysiadem. Pozycję zaczynamy na stojąco, podnosząc jedną nogę do góry i klaszcząc pod kolanem.
  4. Wypad w tył, zakończony uniesieniem kolana do góry.
  5. Przysiad z wyskokiem.
  6. Klęk na jedną nogę, z utrzymaniem pleców w tej samej pozycji.
  7. Klęk na jedną nogę, zakończony wypadem nogi w przód. 
  8. Bieg w miejscu, z unoszeniem wysoko kolan.
  9. Bieg w miejscu, z dotknięciem stopami do pośladków.
  10. Wyskoki z pozycji przysiadu.

Tak skonstruowany trening angażuje do pracy różne partie mięśni. Różnorodność zaprezentowanych figur zapobiega monotonii, co sprawia, że czas upływa szybciej. Mimo braku wykorzystania ciężarków czy taśm treningowych, ćwiczenia są naprawdę męczące. Trening wykonywany regularnie przyniesie upragnione efekty. Wystarczy spojrzeć na samą Marielę Bravo - jej wyrzeźbiony brzuch jest najlepszym przykładem na skuteczność polecanych przez nią treningów.

Skuteczne ćwiczenia? Tak wygląda trening polecany przez Agatę Dąbrowską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA