Ewa Szabatin zachęca do pięciodniowego detoksu. "Od dziś oczyszczamy razem organizm". Jakie są jej sposoby na zdrowie?

Ewa Szabatin postanowiła podzielić się swoimi sprawdzonymi sposobami na detoks. Po świętach to z pewnością pomocny wpis.

Ewa Szabatin może pochwalić się wysportowaną sylwetką. Jej tryb życia jest aktywny, a ona sama świadomie podchodzi do kwestii żywieniowych i sportowych. Tym razem postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami sposobami na sprawne oczyszczenie organizmu. 

Ewa Szabatin zachęca do pięciodniowego detoksu

Ewa Szabatin nie marnuje czasu i od razu po świętach zachęca, by oczyścić swoje ciało, poddając się pięciodniowemu detoksowi. Jak to zrobić?

 
Objedzona? Czujesz brak energii, jesteś ciężka i nie dopinasz się w spodniach po świątecznym obżarstwie?

- napisała pod zdjęciem Szabatin. 

Ewa przygotowała specjalny, pięciodniowy jadłospis, w którym zawarła swoje sprawdzone przepisy na lekkie i sycące dania. W ciągu dnia możemy zjeść cztery posiłki. Każdy z nich jest bogaty w witaminy i minerały potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, szczególnie w okresie zimowym. 

W menu znajdziemy między innymi owsiankę z prażonym jabłkiem i cynamonem, krem z grzybów leśnych z orzechami, czy niskokaloryczną kaszę jaglaną z cukinią. Wszystkie te przepisy dostępne są na stronie autorki: ewaszabatin.pl. 

Przepisy, którymi dzieli się Szabatin, są dokładnie rozpisane, a składniki odpowiednio wymierzone. Niektóre z nich brzmią naprawdę egzotycznie, ale warto je przetestować.

Ewa Szabatin może pochwalić się bardzo wysportowanym dzięki regularnemu uprawianiu jogi i pływaniu. Kobieta regularnie trenuje, co pozwala jej pozostać w świetnej formie i cieszyć się zdrowiem. Warto również dodać, że i zdrowe odżywianie ma tutaj niemały wpływ na kondycję jej ciała. 

Gosia Andrzejewicz nie boi się podejmowania nowych wyzwań. Oto jak trenuje na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.