Anna Lewandowska od rana ćwiczy. Brzuszka nie ukrywa już nawet luźna koszulka! "Kobiety w ciąży rządzą się swoimi prawami"

Święta, święta i... po świętach. Czas wrócić do codziennej rutyny. Anna Lewandowska od rana stara się zachęcić swoich fanów do szybkiego powrotu na siłownię.

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Trenerka nie rezygnuje jednak w tym czasie z ćwiczeń i udowadnia, że odpowiednio dobrany trening przy braku przeciwwskazań jest bezpieczny. Gwiazda zachęca swoich fanów, aby szybko wrócili na siłownię i nie zaniedbali kondycji w okresie świątecznym.

 

Anna Lewandowska wróciła po świętach do treningów

Na instagramowym profilu trenerki pojawiło się zdjęcie z siłowi. Możemy zauważyć wyraźnie zarysowany ciążowy brzuszek. Uśmiechnięta Lewandowska zachęca, aby pilnować swojej sylwetki, zwłaszcza teraz, kiedy świąteczne rozleniwienie może skutecznie pozbawić nas motywacji. Trenerka z uśmiechem na twarzy zachęca, aby mimo świątecznej aury, nie zapominać o utrzymaniu figury. Polecane przez Annę treningi na pewno pomogą w spaleniu zbędnych kalorii. Jakie ćwiczenia może wykonywać kobieta w ciąży?

Kobiety w ciąży rządzą się swoimi prawami, wystarczy mi 30 minutowe cardio na tętnie 140 - 150 (u wytrenowanych kobiet)

- wyznaje Lewandowska na Instagramie. Przy ciąży, treningi są krótsze i mniej intensywne. Anna wiele razy podkreśla, że w tym niezwykłym dla kobiety czasie, bardzo ważne jest właściwe dbanie o kondycję, które pomoże później w odzyskaniu formy sprzed dziewięciu miesięcy. Trenerka zaleca spacery i ćwiczenia o obniżonej intensywności. Ostatnio na instastories Lewandowskiej mogliśmy zobaczyć, jak gwiazda razem z małą Klarą wykonują proste i nie obciążające pozycje. Na wspomnianym nagraniu trenerka truchta w miejscu oraz unosi miednicę, leżąc na plecach. We wcześniejszych postach Anna podkreślała, że jeśli jesteśmy pod stałą opieką lekarską, możemy trenować do pół godziny dziennie, jeśli pozwala na to również nasze samopoczucie. 

Dla reszty obserwatorów, gwiazda poleca ćwiczenia o nazwie "mocne pośladki" oraz "cardio", które znaleźć można w autorskiej aplikacji trenerki, ukryte pod nazwą "Challenge 7". Fani Ani poczuli się motywowani do działania:

Właśnie siedziałam i myślałam, co dziś poćwiczyć z aplikacją... a tu proszę! Już odpalam i działam!! Dziękuję.
Zgadzam się. Trening będzie. A ty Anka promieniejesz, widać że ciąża ci służy. Pięknego dnia!
Wchodzę w to jak najbardziej!! Aniu a Tobie życzę miłego dnia! Świetnie wyglądasz

- czytamy w komentarzach pod wpisem. 

Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami

Na początku listopada Lewandowscy zaskoczyli swoich fanów. Podczas meczu, Robert wykonał symboliczny gest, który ogłosił całemu światu, że wkrótce po raz drugi zostanie tatą. Piłkarz zdradził wtedy, że Anna jest w czwartym miesiącu - wielkiego wydarzenia możemy się zatem spodziewać już w marcu 2020 roku!

Jaka mama, taka córka! Anna i Klara Lewandowskie dają czadu na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.