Jennifer Lopez pokazała się w czerwonym sportowym stroju. Tylko spójrzcie na ten brzuch! Figura gwiazdy robi wrażenie

Jennifer Lopez od dawna zachwyca swoją figurą. Piękne wyrzeźbione ciało gwiazdy to zasługa odpowiedniego treningu i diety.

Jennifer Lopez może się pochwalić piękną figurą, którą zawdzięcza intensywnym treningom na siłowni oraz odpowiednio dobranej diecie. Najnowsze zdjęcie gwiazdy na Instagramie udowadnia, że Lopez nie zwalnia tempa i cały czas dba o linię.

 

Jennifer Lopez zachwyca wysportowanym ciałem

Na powyższym zdjęciu możemy zobaczyć, jak pięknie prezentują się mięśnie gwiazdy. Na uwagę zasługuje umięśniony brzuch, wcięcie w talii i wyrzeźbione pośladki. Obserwatorzy Jennifer na Instagramie nie mogą wyjść z podziwu. Lopez w lipcu skończyła 50 lat, a jej wytrenowane ciało wciąż prezentuje się perfekcyjnie. Fani są pod wrażeniem:

Nasza królowa!
Niesamowita.
Moja idolka.
Żartujecie sobie? Ona wygląda na 25 lat

- czytamy w komentarzach pod zamieszczonym zdjęciem.

Jak Jennifer Lopez dba o formę?

Utrzymanie tak wyrzeźbionej sylwetki jest wyzwaniem. Trzeba być systematycznym i pracowitym. Jennifer kilka razy w tygodniu intensywnie ćwiczy na siłowni. Na treningi uczęszcza ze swoim narzeczonym, Aleksem Rodriguezem, który jest dodatkową motywacją dla gwiazdy. Przy ćwiczeniach bardzo ważne jest trzymanie diety. Lopez musiała wykluczyć ze swojego jadłospisu wszelkie używki, w tym alkohol i kofeinę. W jej posiłkach nie znajdziecie też cukru, sporadycznie pojawi się mięso. Zdrowa dieta gwiazdy jest oparta przede wszystkim na warzywach i owocach. Przestrzeganie zasad przynosi zachwycające rezultaty. Niedawno Jennifer pochwaliła się nagraniem, na którym można zobaczyć, że podnosi blisko 136 kilogramów! Kondycja i siła Lopez są godne pozazdroszczenia. W najnowszym treningowym stroju Jennifer prezentuje się znakomicie - może być świetną motywacją do pracy nad sylwetką, zwłaszcza po świętach.

Jak ćwiczyć mięśnie nóg? Zobacz trening Gosi Gałkowskiej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA