Ewa Chodakowska przypomina o noworocznym wyzwaniu. "Robisz wszystko, żeby ten nadchodzący rok był jeszcze lepszy od poprzedniego"

Ewa Chodakowska przypomina swoim obserwatorkom, że wraz z nadejściem nowego roku, będą miały szansę na wzięcie udziału w jej 90-dniowym wyzwaniu.

Ewa Chodakowska opublikowała na swoim Instagramie post, w którym przypomina, że jej najnowsza książka wróciła do internetowej sprzedaży. Trenerka przygotowała go specjalnie dla kobiet, które pragną intensywnie zacząć nowy rok. Chodakowska doskonale zdaje sobie sprawę, że jej wyzwania są bardzo popularne. Co przygotowała tym razem? 

Ewa Chodakowska przypomina o noworocznym wyzwaniu

Ewa Chodakowska na swoim Instagramie ogłosiła, że od 2 stycznia ponownie rusza z wysyłką swojej książki "90 dni - zaprojektuj swoje jutro". To wyzwanie zamknięte w formie książki. Każda jej posiadaczka będzie miała szansę indywidualnie podejść do tego projektu. Jego start zapowiedziany został na 13 stycznia!

 
Rok dobiega końca... NOWY ROK NA HORYZONCIE... W głowie marzenia, plany, robisz wszystko, żeby TEN NADCHODZĄCY ROK był jeszcze lepszy od poprzedniego. I tu pytanie: na jak długo starcza Ci motywacji do działania?

- zapytała pod zamieszczonym postem. 

Niedawno jeszcze, Ewa Chodakowska przyznała, że cały czas świąteczny postanowiła w pełni poświęcić swojej rodzinie. Święta spędzała właśnie w rodzinnym Sanoku. Dotarła tam nawet jej grecka teściowa. Trenerka przyznała, że to bardzo ważna osoba w jej życiu.

Ewa Chodakowska chętnie dzieli się na swoim Instagramie przepisami i poradami dotyczącymi zdrowego trybu życia. Trenerka jest ważną osobą w życiu wielu kobiet. To dzięki niej potrafią one zmienić całkowicie swój sposób odżywiania się i zaczynają walkę o zdrowsze ciało. Jak widać, trenerka nieustannie motywuje swoich obserwatorów do podejmowania z nią coraz to nowszych wyzwań. Czekamy więc na relację z kolejnego z nich. 

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała swój trening z obciążeniem: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.