Gosia Reysner złożyła obserwatorom świąteczne życzenia. Trenerka pokazała idealną figurę

Okres świąteczny to czas, który spędzamy wspólnie z rodziną, do czego zachęca Gosia Reynser. Trenerka złożyła życzenia i podzieliła się pięknymi zdjęciami.

Gosia Reysner należy do "Healthy Teamu" Anny Lewandowskiej. Trenerka codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywnego trybu życia. W ten szczególny, świąteczny czas gwiazda namawia do chwili przerwy i odpoczynku od codzienności.

 

Gosia Reynser złożyła swoim fanom świąteczne życzenia

Trenerka tradycyjnie życzy obserwatorom spokojnych i wesołych Świąt. Do krótkiego wpisu dołączyła piękne klimatyczne zdjęcia, na których wygląda zachwycająco. Sukienka idealnie podkreśliła szczupłą i wysportowaną sylwetkę oraz zarysowaną talię gwiazdy. Fotografie stworzyły świąteczny klimat:

Magicznych świąt! Fotki mega piękne

- czytamy w komentarzach pod zamieszczonym wpisem. 

Gosia Reysner pokazuje, jak efektywnie trenować

Na co dzień Reysner zamieszcza wpisy na Instagramie, w których przekonuje odwiedzających profil do ćwiczeń i aktywnego trybu życia. Gosia pokazuje intensywne, ale jednocześnie proste do przeprowadzenia, treningi, które wykonywane regularnie mogą przynieść świetne efekty. Przy ćwiczeniach często używa jedynie maty i lekkich ciężarków, które bez problemu możemy dostać w każdym sklepie ze sprzętem sportowym. Dzięki temu, polecane przez gwiazdę treningi wykonamy praktycznie wszędzie. Trenerka podkreśla, że zawsze najważniejsze jest to jak ćwiczymy, a nie przy pomocy jakich maszyn treningowych.

Trzeba przyznać, że Gosia wygląda zachwycająco. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli śledzić coraz to nowsze treningowe propozycje gwiazdy.

Dzięki tym ćwiczeniom będziesz mieć piękne pośladki. Zobacz trening z Gosią Reysner:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.