Izabela Janachowska zachwyca na plaży. Pokazała zdjęcie w bikini. Komplementów od zauroczonych fanów nie ma końca

Izabela Janachowska znów zaskoczyła i zachwyciła swoich obserwatorów. Świeżo upieczona mama może pochwalić się naprawdę szczupłym ciałem. Pokazała zdjęcie w bikini.

Izabela Janachowska zachwyca swoją figurą nie od dzisiaj. Dziennikarka pokazała właśnie swoje najnowsze zdjęcia z wakacyjnego odpoczynku. Kilka dni temu przyznała, że po ciąży nie miała czasu w ogóle wrócić do ćwiczeń. Tym bardziej wszyscy patrzą z wielkim uznaniem na jej aktualną formę. Wygląda naprawdę świetnie! 

Izabela Janachowska pokazała szczupłą sylwetkę

Izabela Janachowska po raz kolejny zachwyciła swoich fanów. Pokazała zdjęcia, na których pozuje jedynie w skąpym bikini. Jej figura robi wrażenie. Dziennikarka otwarcie mówi o tym, że po ciąży nie podjęła żadnych ćwiczeń. Fani są mocno zaskoczeni jej wyznaniem i formą, jaką prezentuje na egzotycznych wakacjach

 

Obserwatorzy prezenterki komentują jej zdjęcia i nie mogą przestać się zachwycać swoją idolką. Kobieta wygląda naprawdę uroczo w żółtych stroju kąpielowym. 

Urocza jak zawsze
Wow... Ale figurka!
Jaka figura. Pięknie wyglądasz w tym stroju ?
 Jak modelka w reklamie bikini, a nawet lepiej

- pisali pod postem. 

To prawda, Izabela Janachowska może pochwalić się naprawdę piękną figurą. Niedawno dziennikarka zdradziła nawet, na jakiej konkretnie jest diecie. Być może to właśnie dzięki niej udało się jej wrócić do formy sprzed ciąży. Janachowska od zawsze przykładała wagę do tego, co i jak je. Jako była tancerka głównie latynoamerykańskich tańców towarzyskich, zwracała uwagę na to, by w jej diecie pojawiały się jedynie najzdrowsze potrawy. Podejrzewamy, że niewiele zmieniło się w tym zakresie i dziennikarka wciąż zdrowo się odżywia i dba o to, by prowadzić aktywny tryb życia. W jej przypadku nie jest to trudne! 

Paulina Sykut-Jeżyna także zaskakuje swoją kondycją. Tak wygląda jej przeciętny trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.