Gosia Gałkowska pije ten napój od pięciu lat. Ma niezwykłe właściwości dla naszego organizmu

Gosia Gałkowska na instastories zdradziła właściwości wody ozonowanej. Znana trenerka fintess zachęca swoich fanów do wypróbowania specyfiku.

Gosia Gałkowska jest popularną trenerką fitness, z którą ćwiczy wiele polskich gwiazd. Gosia zamieszcza na swoim Instagramie nagrania z treningów, porady odnośnie do ćwiczeń i diety przy aktywności fizycznej. Na instastories trenerki pojawił się wpis, dotyczący zdrowotnych właściwości... wody ozonowanej.

 

Gosia Gałkowska opowiedziała o właściwościach wody ozonowej

Czego można było się dowiedzieć ze wspomnianej relacji trenerki? Gałkowska przyznała się, że wodę ozonowaną pije już od pięciu lat, która przede wszystkim: 

  • hamuje procesy zapalne w organizmie, powstałe na skutek drobnoustrojów;
  • zawartość ozonu skutecznie niszczy wirusy, bakterie oraz grzyby;
  • świetnie wpływa na proces dotleniania i odżywienia tkanek;
  • zwiększa odporność;
  • pozytywnie wpływa na metabolizm, przyspieszając przemianę materii i usprawniając pracę narządów wewnętrznych, odpowiedzialnych za trawienie;
  • doskonale wpływa na leczenie zwyrodnień stawów, reumatyzm, choroby skórne i ginekologiczne. Pomaga przy miażdżycy, cukrzycy, owrzodzeniom żołądka. Przyspiesza gojenie się trudnych ran. 

Nic dziwnego, że trenerka postanowiła podzielić się z obserwatorami powyższymi informacjami. Jak widać, woda z ozonem ma wiele cennych dla naszego ciała właściwości. Czym właściwie jest substancja? Woda ozonowana to ciecz pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń i drobnoustrojów oraz kamienia i związków chemicznych. Można ją spożywać bez przegotowania. Dodatkowo zawiera w sobie wspomniany ozon, dzięki któremu posiada wyżej wymienione właściwości. Warto dodać, że tak oczyszczona woda jest również lepsza w smaku. Ozon usuwa też nieprzyjemny zapach.

Skąd wziąć ozonowaną wodę? Możemy zakupić specjalne ozonatory, które za pomocą filtrów oczyszczą wodę z kranu, i dodadzą cząsteczek ozonu. Takiej wody nie kupimy w sklepie. Ozonowana woda w butelce traci swoje właściwości w ciągu 20 minut. Jedynym rozwiązaniem jest własny ozonowy generator. To dobra inwestycja w zdrowie.

Gosia Gałkowska zdradziła, jak spędza święta

Już jutro Wigilia - czas, który spędzimy w rodzinnym gronie. Gwiazda zamieściła z tej okazji krótki wpis, dotyczący spędzania świąt:

Święta to dla mnie przede wszystkim spotkania z najbliższymi, to czas kiedy naprawdę zwalniam i odsuwam wszystko inne na bok. To dla mnie również czas refleksji, kiedy trochę „wyhamowuję”, analizując, co zrobiłam. Wyznaczam sobie kolejne cele oraz planuję, krok po kroku, nadchodzącą podróż

- czytamy na Instagramie trenerki. Zgadzamy się ze słowami Gałkowskiej i życzymy jej świąt w rodzinnej atmosferze! 

Trening na ładne nogi? Zobacz ćwiczenia polecane przez trenerkę Gosię Gałkowską: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.