Joanna Moro opowiada o ćwiczeniach w ciąży. Już niedługo startuje nowy projekt aktorki

Joanna Moro potrafi zaskoczyć! Aktorka mimo ciąży prowadzi aktywny tryb życia, lubi ćwiczyć i namawia do tego swoje fanki. Na Instagramie zdradziła, że już wkrótce rusza z nowym projektem, z dedykacją dla przyszłych mam. Co przygotowała gwiazda?

Joanna Moro jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka pokazuje, że jest to stan, w którym można spokojnie prowadzić aktywny tryb życia. Po uzgodnieniu z lekarzem, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań kobieta spodziewająca się dziecka może wykonywać dostosowane do jej stanu treningi. Moro znana jest ze swojego zamiłowania do aktywności fizycznych. Aktorka postanowiła ujawnić fanom na Instagramie, że już wkrótce podzieli się wiedzą na temat ćwiczeń w ciąży. Co szykuje gwiazda?

 

Joanna Moro rusza z kanałem na Youtubie

Aktorka zdradziła na Instagramie, że od przyszłego roku na popularnej platformie, będzie można zobaczyć, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia w ciąży. Moro pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorek zaprezentuje w filmach na swoim kanale, jak poprawnie trenować z ciążowym brzuszkiem. Joanna postanowiła zwrócić się do swoich obserwatorów:

Nagraliśmy już kilka treningów, jestem bardzo ciekawa Waszej opinii i oczekiwań! Piszcie, czego byście chcieli się dowiedzieć,co trenować? Będę starała się to Wam zaproponować!

- czytamy we wpisie gwiazdy. Jesteśmy bardzo ciekawi, co nam przestawi aktorka!

Joanna Moro ćwiczy z ciążowym brzuszkiem

Na Instagramie gwiazdy regularnie pojawiają się relacje i wpisy, gdzie Joanna informuje o tym, że ciąża nie jest powodem do rezygnacji z ćwiczeń. Aktorka podkreśla, że prawidłowe treningi mogą zrobić wiele dobrego, zarówno dla ciała przyszłej mamy, jak i rozwoju dziecka. Moro trenuje jogę, ćwiczenia rozciągające, nieraz też opowiadała o świetnym działaniu morsowania, którego podejmowała się również we wcześniejszych ciążach. Uśmiech i energia Joanny mówią same za siebie - dobrane treningi mogą być spokojnie wykonywane podczas ciąży.

Ashley Graham pokazała, jak ćwiczy w ciąży. Domowego treningu pilnuje trenerka osobista gwiazdy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.