60-letni Simon Cowell znów zaskakuje swoją wysportowaną sylwetką. To zasługa jednej, bardzo prostej diety. Juror wygląda świetnie

Simon Cowell już jakiś czas temu pokazał się bez koszulki. Wywołał tym niemałe poruszenie. Dodatkowo wyznał, że schudł dzięki stosowaniu jednej, bardzo prostej diety. Tym razem można go było zobaczyć na jednej z egzotycznych plaż.

Simon Cowell to znany juror programów rozrywkowych, między innymi "X Factor" i "Britain's Got Talent". Mężczyzna niedawno przeszedł sporą metamorfozę. Schudł dzięki stosowaniu diety wegańskiej. Udało mu się pozbyć 10 kilogramów. Teraz znów pokazał się bez koszulki na jednej z plaż. 

60-letni Simon Cowell znów zaskakuje swoją wysportowaną sylwetką

Simon Cowell od dawna zmagał się z nadprogramowymi kilogramami. Niedawno udało mu się przejść sporą metamorfozę. Wszystko to zawdzięcza swojemu synowi, który stał się motywacją do lepszego zadbania o swoje zdrowie i kondycję. Teraz juror może pochwalić się naprawdę wysportowaną sylwetką. 

 

Simon Cowell w tym roku skończył 60 lat i można powiedzieć, że nigdy nie czuł i nie wyglądał lepiej. Zawdzięcza to przejściu na zdrową, wegańską dietę. Zmianę w jego sylwetce było widać niemalże od razu. 

Juror wcześniej prowadził się bardzo niezdrowo, dlatego szybko postanowił coś z tym zrobić. Sam zaniepokoił się swoimi wynikami. Bardzo szybko zdecydował się wyeliminować ze swojej diety mięso, nabiał, pszenicę i cukier. Zrobił to na skutek omdlenia na schodach swojego londyńskiego domu.

Lepsza pamięć, jasność umysłu, lepszy sen, lepsze samopoczucie. Mam na myśli to, że to naprawdę działa. Nagle stajesz się bardzo świadomy, co dostarczasz swojemu ciału

- wyznał w jednym z wywiadów. 

Czekamy na kolejne zdjęcia i trzymamy kciuki za jego dalsze sukcesy! 

Jessica Mercedes wróciła na siłownię po 4 miesiącach przerwy. Jak jej idą ćwiczenia?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.