Sam Smith opowiedział o samoakceptacji ciała. "To dla mnie codzienna walka". Zdradził też, jak waha się jego waga podczas wakacji

Sam Smith to popularny piosenkarz, który już od pewnego czasu zwraca uwagę na akceptację swojego ciała. Artysta dopiero niedawno wyznał szczerze, jak potrafi wahać się jego waga i jak sobie z tym radzi.

Sam Smith to niezwykle ceniony i popularny artysta. Niedawno zdecydował się zamieścić bardzo szczery i poruszający post na swoim Instagramie. Piosenkarz zawarł tam sporo ważnych słów na temat akceptacji ciała i po części zdradził szczegóły dotyczące wahań jego wagi. 

Sam Smith opowiedział o samoakceptacji ciała

Sam Smith podkreślił, że najtrudniejszy dla niego jest czas świąt. Wszystko przez pyszne bożonarodzeniowe menu. Piosenkarz uwielbia korzystać z życia, dlatego nie lubi się ograniczać i zazwyczaj próbuje wszystkiego, co znajdzie się na świątecznym stole. Stało się to jednym z powodów jego braku akceptacji swojego ciała. Czuł się źle z tym, że jego waga się waha, a jego ciało jest niedoskonałe. 

 
Uwielbiam zjeść trochę placków i wszystkich innych dodatków i zawsze odkrywam, że w tym czasie przybieram na wadze. To dla mnie codzienna walka

- wyznał.

Powiedział także, że od zawsze miał opory przed pokazywaniem się publicznie bez koszulki. Tym samym zaapelował do swoich licznych obserwatorów, by akceptowali swoje ciało takim, jakie jest. 

Pamiętajmy, aby przypomnieć naszym ciałom w tym czasie, że bez względu na to, jaką wagę mamy, zasługujemy na miłość i akceptację

- dodał

Sam Smith od pewnego czasu opowiada o swoim odchudzaniu. Na początku tego roku udostępnił właśnie takie zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki na plaży i stwierdził, że ma dosyć kompleksów i ukrywania swojego ciała przed światem. Zaakceptował siebie w pełni i nie ma zamiaru już niczego zmieniać. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości i zachęca wszystkich swoich fanów do podjęcia tych samych prób - do akceptacji swojego wyglądu. 

Gosia Andrzejewicz przeszła również niemałą przemianę. Teraz tak ćwiczy na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.