Prezenty last minute - co kupić dla wielbicieli sportów i diet?

Do świąt zostało już tylko kilka dni. Zdarzyło Ci się zapomnieć o jednym z prezentów? Nie masz pomysłu, co kupić dla osoby interesującej się sportem, treningami lub zdrowym odżywianiem? Zobacz nasze propozycje!

Za cztery dni Wigilia. Co roku mamy do wykonania to samo zadanie - obdarowanie prezentami bliskich. Czasem, gdy zabraknie nam pomysłów lub szykujemy coś na ostatnią chwilę, dobrze jest skorzystać z pomocy. Co kupić dla osób, które fascynują się dietami i sportem?

Ciekawe prezenty last minute

Jak zaskoczyć entuzjastę ćwiczeń lub diet trafionym prezentem? My wiemy! Zobacz, co znalazło się na naszej liście:

  • karnet na siłownię/zajęcia z jogi/pływalnię - jedna z droższych propozycji, ale z całą pewnością idealna dla każdego wielbiciela treningów. Dobrą propozycją jest również zakup próbnych i pokazowych lekcji boksu, szermierki lub sztuk walki. Możliwe, że dzięki takiemu podarunkowi ktoś załapie kolejnego sportowego bakcyla.
  • akcesoria treningowe - masz naprawdę spore pole do popisu. W sklepach sportowych znajdziesz maty do jogi, taśmy treningowe, ciężarki, hantle czy sportowe bidony. Wyposażenie na siłownię zawsze się przyda!
  • książki kucharskie - to prawdziwy must have dla każdego, kto interesuje się dietami, zdrowym odżywianiem lub po prostu gotowaniem. W księgarniach znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji; kuchnie wegańskie, wegetariańskie, detoksy, przepisy na wymyślne ciasta. 
  • warsztaty kulinarne - nic tak nie pomoże w podniesieniu kulinarnych umiejętności, jak wspólne gotowanie. Dodatkowo poznanie kulinarnych guru i zobaczenie profesjonalistów w akcji może być naprawdę ciekawym doświadczeniem.
  • płyty dvd/aplikacje na telefon - aplikacje treningowe podbijają rynek. Dzięki nim możemy wykonać trening w domu lub na dworze, wszędzie tam, gdzie możemy zabrać telefon lub tablet. 
  • pulsometr - jest idealnym prezentem dla osób, które biegają lub wielbicielom treningów interwałowych. 
  • odzież sportowa - jeśli nie znamy rozmiaru osoby, którą chcemy obdarować możemy kupić bony do sklepów ze sportowymi ubraniami. Kolorowy strój do jogi czy biegania sprawi, że każdy będzie ćwiczył z jeszcze większym zapałem!

Trafiony prezent ucieszy zarówno osobę obdarowaną, jak i nas samych. Szczęśliwy uśmiech na twarzy kogoś bliskiego jest bezcenny.

Życzymy samych udanych pomysłów!

Jak przyozdobić dom na święta? Zobacz dekoracje u Joanny Przetakiewicz:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.