Gosia Andrzejewicz kusi smukłymi nogami. Wciąż zachwyca swoją przemianą. Fani komentują: Wyglądasz tak pięknie, że nie mogę się napatrzeć!

Gosia Andrzejewicz w krótkim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Jej fani są zachwyceni i chętnie ją komplemnetują.

Gosia Andrzejewicz przeszła niedawno sporą metamorfozę. Piosenkarka postanowiła zacząć regularnie trenować i pochwaliła się, że przez trzy miesiące udało się jej schudnąć aż 12 kilogramów. Fani gwiazdy są pod wrażeniem jej przemiany i nieustannie komplementują jej wygląd. Tym razem Andrzejewicz pokazała naprawdę smukłe nogi

Gosia Andrzejewicz chwali się smukłymi nogami

Gosia Andrzejewicz nieustannie chwali się swoją przemianą. Prezentuje się pięknie, a jej najnowsza stylizacja na Instagramie to podkreśla. Gwiazda zaprezentowała dzięki niej swoje długie i szczupłe nogi. Od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

 
Wyglądasz tak pięknie, że nie mogę się napatrzeć!
Piękności ty moje
Zjawiskowo wyglądasz

- komentowali. 

Andrzejewicz stara się unikać białego cukru pod każdą postacią. Słodycze omija z daleka. Regularnie trenuje na siłowni i dziennie spożywa 1700 kalorii. Ćwiczenia z osobistym trenerem zaczęła dopiero pod koniec lipca. Po czterech miesiącach widać już niesamowite efekty jej ciężkiej pracy. Andrzejewicz lubi stawiać sobie wyzwania i chętnie sięga po obciążenia, kettle czy innego rodzaju przyrządy. Gumy oporowe na uda pomagają jej zadbać o mięśnie kończyn dolnych.

Gosia Andrzejewicz pokazała jak trenuje. Jej ćwiczenia robią wrażenie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.