48-letni Mark Wahlberg przeszedł niesamowitą metamorfozę. Aktor zdradził swój sposób na idealną sylwetkę

Mark Wahlberg pokazał zdjęcie perfekcyjnie wyrzeźbionego ciała. Przemiana aktora robi wrażenie. Na Instagramie gwiazdor ujawnił, jakie treningi przyniosły tak spektakularne efekty.

Mark Wahlberg to amerykański aktor, który zagrał w wielu znanych produkcjach. Sympatię widzów zdobył w komedii "Ted" oraz serii filmów "Transformers". Ostatnio gwiazdor przeszedł ogromną metamorfozę - pochwalił się na Instagramie zdjęciem bez koszulki, a jego umięśniona sylwetka robi ogromne wrażenie.

 

Mark Wahlberg zdradził, jakie treningi pomogły mu w wyrzeźbieniu ciała

Przez ostatnie pół roku Mark intensywnie ćwiczył. 48-letni aktor wypróbował treningi "F45", które przyniosły niesamowite efekty. Co oznacza tajemniczy skrót?  F45 jest rozwinięciem idei, według której powstały zajęcia. Treningi składają się z wielu różnorodnych ćwiczeń, w tym podskoków, podnoszeniu ciężarów, wykopów, pompek, czy jeżdżenia na rowerze. Każda z wykonywanych części ma za zadanie zaangażować jak najwięcej partii mięśni. Intensywny trening wykonujemy przez 45 minut. Zajęcia są dokładnie zaplanowane i zawierają kilkanaście figur. Polegają na intensywnym ćwiczeniu danej partii przez 45 sekund i odpoczywaniu przez kolejne 15 sekund. W ten sposób zapełniamy całe 45 minut. Mark podkreśla, że w budowaniu sylwetki pomogła dobrana do treningów dieta oraz odpowiednie nawodnienie organizmu. Przeglądając Instagrama aktora, znajdziemy mnóstwo wideo, które pokazują ćwiczącego Wahlberga. Widać, jak podczas zajęć wykorzystywał hantle, ciężarki i inne akcesoria, dostępne na siłowni, obciążające dodatkowo mięśnie. Obserwatorzy Marka nie kryją podziwu dla treningowego zacięcia aktora:

Niewiarygodne!
Wyglądasz niesamowicie!
To ten moment, kiedy Mark powinien zrobić kampanię dla Calvina Kleina

- czytamy pod postem Wahlberga na Instagramie.

Mark Wahlberg wrócił do formy

W Hollywodlife Mark przyznał, że w przeszłości bywały momenty, kiedy potrafił zjeść dwa śniadania i wrócić do łóżka, a ćwiczeń unikał, jak ognia:

To musiało źle się skończyć

- wyznał w udzielanym wywiadzie. Trzeba przyznać, że mobilizacja Marka przyniosła spektakularny efekt. Aktor jest coraz szczuplejszy, a jego umięśniona klatka piersiowa prezentuje się niesamowicie.

Intensywne treningi na siłowni pomogą Ci w osiągnięciu idealnej sylwetki. Zobacz, jakie ćwiczenia wykonuje Agata Hincyngier:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.