Ewa Chodakowska ogłosiła start warsztatów. Znamy terminy i ceny. Każdy będzie mógł pozwolić sobie na ćwiczenia z trenerką?

Ewa Chodakowska poinformowała, że już od nowego roku wystartują jej warsztaty. Zdradziła także, w jakich miastach się pojawią. Nadchodzące miesiące zapowiadają się naprawdę intensywnie.

Ewa Chodakowska ogłosiła, kiedy i w jakich miastach pojawi się w związku ze swoim cyklem warsztatów. Trasa zapowiada się naprawdę intensywnie, a osoby ćwiczące z trenerką będą miały kilka szans na spotkanie z nią.

Ewa Chodakowska ogłosiła start warsztatów

Ewa Chodakowska poinformowała na Instagramie, że już od nowego roku rozpoczyna kolejną trasę warsztatów po całej Polsce. Trenerka nie zwalnia tempa i udowadnia, że dla obserwatorów i fanów jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Jej trasa zapowiada się intensywnie, na każdy dzień przypada zupełnie inne miasto. 

 
Nie może Cię zabraknąć na tych wydarzeniach, które ładują energią i motywacją na długie miesiące! Dlatego liczę na Twoją obecność

- napisała w poście trenerka. 

Na stronie bebio.pl dostępna jest już sprzedaż biletów na poszczególne wydarzenia. Póki co, cykl warsztatów Ewy Chodakowskiej zapowiada się następująco: 

  • 11.01 - Gdańsk,
  • 25.01 - Kraków,
  • 26.01 - Rzeszów,
  • 08.03 - Poznań.

Bilet w opcji STANDARD kosztuje 120 zł, a VIP - 150 zł. Tutaj dodatkowo dostępna jest możliwość wykonania zdjęcia z Ewą i analiza składu ciała u dietetyka BE ACTIVE. Przykładowy plan wydarzenia obejmuje start imprezy około 9:30 i kończy ją o 17:00. Jest to więc dzień pełen atrakcji. 

BeActive Tour to coroczna akcja Ewy Chodakowskiej, podczas której trenerka zaprasza fanów do wspólnego ćwiczenia. Pod postem pojawiło się sporo odpowiedzi fanek Chodakowskiej, w których zapewniają, że na pewno pojawią się w konkretnych miastach i wspólnie przeprowadzą gorący i intensywny trening. 

Rzeszów! Będzie połowa warszawskiego chodagangu
Czekałam na te wydarzenie!
Czekam na Poznań!

- komentowali obserwatorzy. 

Trenerka Gosia Gałkowska pokazała, jak ćwiczy. Trening robi wrażenie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.