Kasia Dziurska opowiada o walce z hashimoto i SIBO. W jaki sposób łączy ją z treningami?

Kasia Dziurska postanowiła napisać na Instagramie krótki post, dotyczący motywacji do treningów i dbania o siebie w czasie zmagań z chorobą. Skąd Dziurska bierze siłę?

Kasia Dziurska codziennie motywuje tysiące instagramowych obserwatorów do tego, aby wprowadzić zmiany w swoje życie i zacząć treningi. Niedawno przy okazji premiery nowej książki trenerka zaczęła więcej mówić o trudnościach, związanych z chorobami hashimoto i SIBO. Jak przy wszystkich komplikacjach Kasi udaje się zachować pozytywne nastawienie do życia, jak walczy z chorobami i łączy je z treningami?

 

Kasia Dziurska opowiedziała o swoim źródle motywacji

Trenerka fintess zaczęła swój post od przytoczenia pytania, które często zadają jej fani: 

Kasia! Jak Ty to robisz, że masz tyle energii, potrafisz utrzymać formę, mimo że chorujesz na hashimoto i SIBO?! Jak sobie dajesz z tym radę?

Dziurska postanowiła odpowiedzieć na nurtujące obserwatorów pytanie. Według Kasi, wszystko zaczyna się od wiary we własne możliwości. Trzeba wyznaczyć sobie cele i konsekwentnie realizować kolejne działania. Kasia zdradziła, że nigdy nie eksperymentowała z samodzielnym układaniem diety. Od razu, kiedy dowiedziała się o wspomnianych chorobach, udała się do specjalistów o pomoc. Dobrze dobrane leki i prawidłowe odżywianie pomagają w normalnym funkcjonowaniu. Dziurska przyznała, że jej droga do zdrowia jeszcze się nie kończy, ale czuje się już znacznie lepiej i wierzy, że wygra z chorobami. Gwiazda cały czas intensywnie trenuje i pilnuje zaleceń lekarzy:

Czuje się rewelacyjnie, moja forma jest taka, o jakiej marzyłam, chodzę uśmiechnięta i pełna energii!

- opowiada Kasia na Instagramie. Obserwatorzy trenerki podziwiają swoją idolkę:

Cudnie wyglądasz, dawka motywacji od rana.
Bo chcieć to móc. Jesteś mega inspiracją. 
Wiara czyni silnym.

- czytamy w komentarzach pod wspomnianym wpisem. 

Kasia Dziurska wydała książkę

Tydzień temu w księgarniach pojawiła się książka autorstwa Dziurskiej, w której gwiazda zdradziła szczegóły chorób oraz walki, by mimo problemów czuć się świetnie. Pozycja zawiera wiele szczerych myśli, którymi Kasia pragnęła podzielić się z czytelnikami, aby pomóc im w zachowaniu pozytywnego myślenia i radzenia sobie z objawami hashimoto i SIBO.

Szczere rozmowy z gwiazdami. Zobacz wywiad z Kasią Dziurską w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.