Ewa Chodakowska szczerze o relacji z teściową. "Nie wyobrażam sobie rywalizować z nią na miłość". Jak kobiety spędziły wspólnie czas?

Ewa Chodakowska pokazała, jak spędziła z teściową wieczór. Zdradziła też, jak wygląda ich relacja. Trenerka wyznała też, jak postrzega matkę swojego męża.

Ewa Chodakowska zamieściła wzruszający post na temat swojej relacji z teściową. Padło w nim kilka szczerych słów na temat miłości, przywiązania i priorytetów. Otwarcie przyznała, że nigdy nie rywalizowała o miłość Lefterisa z jego matką. Trenerka bardzo szanuje kobietę i wie, jak wiele poświęciła w trakcie wychowania mężczyzny

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z teściową

Ewa Chodakowska opublikowała na Instagramie szczery wpis na temat czasu spędzonego wspólnie ze swoją teściową. Kobieta, od początku swojego związku z Lefterisem, namawiała go do częstego utrzymywania kontaktu ze swoją matką. Choć Chodakowska sama nie ma dzieci, wie, jak ważne jest podtrzymanie relacji matka-syn. 

 
Usiadłyśmy wczoraj na „dwa słowa” o 21:00 i o 2:00 w nocy doszłyśmy do wniosku, ze możemy tak bez końca! Ja ZAWSZE, od momentu poznania teściowej, dbałam o to, żeby mój PARTNER, okazywał Jej MIŁOŚĆ... opiekował się Nią.. nie zapominał powiedzieć dobrego słowa... zadzwonić... Cierpliwie wysłuchał i mocno tulił... Ta Kobieta, wychowała mojego męża...

- napisała pod ich wspólnym zdjęciem. 

Chodakowska otwarcie przyznała, że nie ma mowy o jakiejkolwiek rywalizacji między nimi. Dodała także, że ich relacja nie od początku wyglądała w ten sposób. Trzeba było na nią długo i intensywnie pracować. 

Mam ochotę nosić na rękach moją teściową, a mężowi nakazuje ją rozpieszczać na każdym kroku ??

- wyznała. 

Obserwatorki Ewy są pod wrażeniem jej szczerych i prawdziwych słów. Widać, że trenerka niczego nie ukrywa. Chodakowska zwróciła także uwagę na fakt, że możemy się jedynie domyślić, co czuje kobieta, która pół życia poświęca na wychowanie swojego dziecka, a potem musi dzielić się nim z zupełnie obcą osobą. Relacja trenerki z jej teściową jest naprawdę wspaniała. 

Anna Skura uwielbia trenować, nawet ze swoją małą córeczką: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.