Chcesz szybko spalić kalorie? Ten trening Marieli Bravo jest dla ciebie

Mariela Bravo udostępniła trening, składający się z kilku prostych ruchów, które szybko pomogą spalić zbędne kalorie. Te ćwiczenia bez problemu wykona każdy.

Mariela Bravo nie zawodzi swoich instagramowych fanów i przychodzi z kolejnym treningiem. Szybkie i intensywne ćwiczenia doskonale się sprawdzą, zwłaszcza w zbliżającym się czasie świątecznym. Przedstawione przez trenerkę zajęcia wykonamy samodzielnie w domu.

 

Mariela Bravo pokazuje, jak szybko spalić kalorie

Trening składa się z sześciu ćwiczeń, każde z nich wykonujemy przez minutę. Między poszczególnymi partiami robimy 30 sekund przerwy. Staramy się wykonać sześć intensywnych serii. Jakie ćwiczenia składają się na turbospalanie Marieli Bravo?

  1. Pierwsza figura polega na podskokach i wypadach nóg. Podczas skoków uginamy na przemian jedną z nóg, próbując dotknąć do ugiętego kolana łokciem ręki po skosie. Następnie ugiętą nogę prostujemy i próbujemy dotknąć dłonią do palców stóp. 
  2. Kolejne ćwiczenie to tradycyjne pajacyki.
  3. Trzecią figurę zaczynamy od klaśnięcia dłońmi, pod jednym z ugiętych kolan. Po wykonaniu tego ruchu wykonujemy przysiad na bok, trzymając jedną nogę wyprostowaną, a drugą uginając w kolanie. 
  4. Czwarte ćwiczenie to połączenie wymachu wyprostowanej nogi do przodu, z próbą dotknięcia do stopy dłońmi oraz wypadu w tył. Pamiętamy o zachowaniu tempa.
  5. Przedostatnią częścią treningu jest bieg w marszu, z wysokim uniesieniem kolan.
  6. Na koniec pozostały wyskoki, które kończymy w pozycji kucającej.

Przed rozpoczęciem treningu pamiętajmy o rozgrzaniu mięśni! Instagramowi obserwatorzy trenerki są zachwyceni przedstawionym treningiem:

Perfekcyjny trening!
Twoje treningi wyglądają na niezwykle proste.

- czytamy pod wpisem Marieli. Przedstawiony trening cardio pozwoli na spalenie zbędnych kalorii i porządne zmęczenie się. Na załączonych materiałach wideo można zauważyć, że poszczególne partie zajęć angażują jednocześnie wiele mięśni i naprawdę są męczące - wystarczy spojrzeć na ćwiczącą Marielę Bravo.

Czy wiesz na czym polega turbospalanie? Zobacz nasz trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.