Kasia Dziurska i Emilian Gankowski myślą o powiększeniu rodziny. Fit para zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. "Kiedyś chcemy mieć dziecko"

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zaręczyli się w kwietniu tego roku. Fit para zdecydowała się powiedzieć nieco więcej na temat swoich planów na przyszłość. Kiedy zdecydują się na dziecko?

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski to popularna para trenerów personalnych, którzy na swoich profilach społecznościowych publikują regularnie swoje treningi i kadry z życia prywatnego i zawodowego. Tym razem wywiadzie Newserii zdecydowali się powiedzieć nieco więcej na temat planów dotyczących powiększenia rodziny. Czy w najbliższej przyszłości planują dziecko? 

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski myślą o powiększeni rodziny

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski otwarcie przyznali, że myślą o powiększeniu rodziny. Fit para uwielbia dzieci i nie kryje się z tym. Stwierdzili to przy okazji jednej z akcji charytatywnych, organizowanych dla fundacji One Day. 

 
Na nasze dziecko jeszcze troszkę poczekamy, ale kiedyś chcemy je mieć

- stwierdził Gankowski. 

Dziurska i Gankowski wielokrotnie brali już udział we wspólnych projektach. Para trenerów personalnych budzi sporo emocji. Kiedyś zdecydowali się pokazać nawet jedno ze swoich bardziej intymnych zdjęć. Przypomnijmy, że Kasia Dziurska i Emilian Gankowski poznali się już dawno temu, ale ich drogi połączyły się w jedną niespełna dwa lata temu. Od tego czasu są nierozłączni, nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Para wspólnie wzięła udział w programie "Dance, dance, dance". Show nie wygrali, ale publiczność ich szczerze pokochała. Widać to do dzisiaj i przekłada się to na liczbę ich wiernych obserwatorów. 

Dziurska stara się także otwarcie i szczerze mówić na swoim Instagramie o ciele i zdrowym podejściu do treningów. Dzieli się swoimi przemyśleniami, radami i treningami. Zachęca kobiety do ćwiczeń, ale zaznacza też, że wszystko powinno odbywać się w granicach zdrowego rozsądku. 

Kasia Dziurska publikuje sporo swoich treningów. Oto jeden z nich, poświęcony mocnym plecom: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.