Paulina Sykut-Jeżyna znów trenuje. Tym razem pokazała ćwiczenia z piłką i obciążeniem. Można wykonać je także w domu

Paulina Sykut-Jeżyna może pochwalić się wysportowanym ciałem. Wiemy, jak o nie dba. Wszystko dzięki regularnym treningom. Tym razem szczególny nacisk położyła na pracę z piłką i obciążeniem.

Paulina Sykut-Jeżyna zaskakuje swoją kondycją. Prezenterka w tym roku skończyła 38 lat. Trzy lata temu urodziła swoją pierwszą córkę, Różę. Od tej pory, można powiedzieć, że regularnie ćwiczy i dzięki temu może pochwalić się tak piękną figurą. Dziennikarka wygląda naprawdę fantastycznie i często pokazuje się w zwiewnych, ale i opinających jej sylwetkę sukienkach. 

Paulina Sykut-Jeżyna trenuje z piłką i obciążeniami 

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała swój najnowszy trening na Instagramie. Dziennikarka często nagrywa swoje ćwiczenia, a tym samym motywuje inne kobiety do regularnych ćwiczeń. Jest inspiracją, dzięki której niektóre jej obserwatorki zyskają wiarę, że dzięki intensywnej pracy można zmienić swoje ciało. Tym razem skupiła się na ćwiczeniach przy pomocy piłki i z obciążeniem. 

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna nie oszczędza się podczas treningów na siłowni. Jeśli szuka się męczącego zestawu ćwiczeń, ten wykonywany przez prezenterkę będzie pasował idealnie. Doskonała kondycja i szczupła figura to efekty przeprowadzanych treningów oraz zdrowego trybu życia. Paulina, oprócz zajęć na siłowni, od czasu do czasu biega i jeździ na rowerze. Pilnuje też diety. W kwestiach zdrowego żywienia często radzi się Anny Lewandowskiej. To w końcu jeden z największych autorytetów fitnessowych w kraju. 

Także i tym razem dziennikarka pokazała, na co ją stać na stali treningowej. Jest skupiona, a ćwiczenia wykonuje z ogromną starannością i płynnością. Trzeba przyznać, że każde nagrania z jej treningiem to spora dawka inspiracji i motywacji, jak należy podejmować aktywność fizyczną. Brawo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.