Miranda Kerr zdradziła, jak wygląda jej dzień. Modelka codziennie zaczyna poranek od jednego produktu

Miranda Kerr to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. W jaki sposób dba o siebie? Odpowiedź znajdziemy w jednym z jej najnowszych wywiadów.

Miranda Kerr to jedna z czołowych australijskich modelek, która bardzo szybko podbiła świat mody. Była pierwszą Australijką, która została Aniołkiem Victoria's Secret, razem z takimi gwiazdami, jak m.in. Adriana Lima. Miranda postanowiła podzielić się swoimi sposobami na utrzymanie dobrego samopoczucia przy aktywnym trybie życia, jaki prowadzi. 

 

Miranda Kerr zdradziła, jak wygląda jej dzień 

Modelka w wywiadzie dla magazynu "Poosh" opowiedziała, w jaki sposób dba o siebie. Zapracowana Miranda wypracowała kilka sposobów, które pozwalają na zminimalizowanie stresu, orzeźwiający relaks oraz czas tylko dla siebie. Jak się jej to udaje? Zobacz, jak wygląda plan dnia modelki.

Miranda zaczyna poranek od zdrowego schłodzonego koktajlu z selera. Warzywo ma niesamowite właściwości; to prawdziwa bomba witaminowa, zawierająca silne środki wspomagające odporność organizmu oraz pracę nerek. W selerze znajduje się też dużo elektrolitów, jego spożywanie pomaga na trawienie, podnosi poziom energii i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie mózgu. Kerr pije swój koktajl na czczo. 

W ramach relaksu Miranda pamięta o szczotkowaniu ciała na sucho - w ten sposób nie tylko mamy odprężający masaż, lecz także poprawiamy krążenie, usuwamy zrogowaciały naskórek i dodajemy ciału energii. Masaż modelka wykonuje zaraz po spożyciu selerowego smoothie, przed porannym prysznicem.

Miranda Kerr opowiedziała o treningu, roli medytacji i zdrowym śnie

Zachowanie smukłej sylwetki to jeden z obowiązków każdej modelki. Jakie sposoby na szczupłą figurę stosuje Miranda? 

Uważam, że to niezwykle ważne, aby ćwiczyć regularnie, dlatego staram się zapełnić swój terminarz kilkoma różnymi treningami. Ćwiczę minimum trzy-cztery razy w tygodniu, nawet jeśli są to zajęcia, które trwają po dwadzieścia minut

- powiedziała Kerr dla magazynu Poosh. Miranda lubi łączyć różne techniki treningowe, dlatego wykonuje ćwiczenia z zakresu jogi i pilatesu. Modelka lubi również pływać, co doskonale wpływa na wydłużanie i rozciąganie napiętych mięśni.  

Dla Mirandy bardzo ważnym elementem życia są medytacje, które pomagają gwieździe w zachowaniu koncentracji i wewnętrznego spokoju. Kerr medytuje codziennie rano i wieczorem, czasem, jeśli pozwala na to czas, również w ciągu dnia. Medytacje powodują, że dzień rozpoczyna się z pozytywnym nastawieniem.

Modelka zwraca uwagę, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa sen i odpowiednia wieczorna rutyna. Miranda po wieczornej medytacji wyłącza internet, robi odprężającą maseczkę na twarz i stosuje aromaterapię. W ten sposób wycisza swój organizm i nastraja się na głęboki, spokojny sen.

Jak zacząć ćwiczyć jogę? Zobacz nasze wskazówki dla początkujących: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.