Anna Starmach zaprasza do lektury świątecznego e-booka. Znajdziemy tam przepisy na słodkości. "Święta to przede wszystkim czas pysznych, świątecznych wypieków!"

Anna Starmach razem z Purella Superfoods wydała kolejny e-book. Tym razem znajdziemy tam przepisy na najpyszniejsze dania wigilijne. Zapowiada się wspaniała uczta!

Anna Starmach nie od dzisiaj dzieli się ze swoimi obserwatorami autorskimi przepisami. Tym razem, w związku ze zbliżającymi się świętami, opublikowała e-booka, w którym znajdziemy świąteczne przepisy. W projekcie wzięli udział blogerzy, którzy również podzielili się swoimi pomysłami na wigilijne słodkości. 

Anna Starmach zaprasza do lektury świątecznego e-booka

Anna Starmach bierze udział w wielu przedsięwzięciach. Jest nie tylko jurorką popularnego programu "MasterChef". Także ma wiele swoich autorskich projektów. Od nowego roku rusza z akcją tworzoną razem z Ewą Chodakowską. Tym razem, razem z blogerami, wypuściła e-book, w którym znajdziemy pyszne przepisy świąteczne. To opcja last minute dla wszystkich, którzy wciąż szukają inspiracji na nadchodzące święta. 

 
Święta to przede wszystkim czas pysznych, świątecznych wypieków! Dlatego specjalnie dla Was to wydanie e-booka obfituje w pomysły na zdrowe słodkości, które idealnie sprawdzą się przy wigilijnym stole!

- Starmach zareklamowała swoje dzieło.

W jej poście znajdziemy także bezpośredni link do e-booka. W projekcie wzięły udział także blogerki: Martyna Wawrzeńczyk - @zdrowa.logika, Weronika Młyńczyk - @werka.dietetyk i Edyta Dyduch - @edyta.dyduch. 

W e-booku znajdziemy m.in. przepisy na kutię, sernik, smoothie z goździkami, pierniczki bez lukru. To świetna propozycja nie tylko na święta. Te zdrowe słodkości można przygotować także w 2020 roku. Są one niskokaloryczne i w wersji FIT. Sprawdzą się więc zarówno na święta, jak i jako zdrowe przekąski na kolejne miesiące. 

Ewa Wachowicz także podzieliła się swoim przepisem na pierniczki. Są pyszne i łatwo je przygotować: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.