Anita Sokołowska uwielbia ścianki wspinaczkowe. Zabrała ze sobą synka i pokazała, jak sobie radzi. "Brawo on!"

Anita Sokołowska jest wielbicielką ścianek wspinaczkowych. Do sportu próbuje przekonać swojego syna - jak widać z powodzeniem. Młody zawodnik śmiga po ściance pod czujnym okiem mamy.

Anita Sokołowska dba o sylwetkę w dość nietypowy sposób. Zamiast ćwiczeń na siłowni aktorka wybrała ściankę wspinaczkową, która przynosi jej mnóstwo radości. Tym razem gwiazda postanowiła pochwalić się, jak na wspinaczce radzi sobie jej syn. 

 

Anita Sokołowska cieszy się wspólną pasją z synem

Na Instagramie aktorki pojawiło się urocze zdjęcie. Sokołowska, jak widać, zaraziła miłością do ścianek wspinaczkowych syna, który świetnie sobie radzi. Anita jest na pewno bardzo szczęśliwa - wspólnie spędzony czas z dziećmi jest bezcenny. Dodatkowo, ćwiczenia na ściance są doskonałym treningiem równowagi, koordynacji oraz sposobem na budowanie kondycji. Fani Sokołowskiej są pod wrażeniem:

Brawo On!
Odważny chłopak, razem z mamą uważajcie na siebie, pozdrawiam.
Antoś, zuch chłopak.
Nieźle, ja już bym umierała ze strachu.

- czytamy pod zdjęciem aktorki na Instagramie. Widać, że młody Antek naprawdę załapał bakcyla. Nie każdemu udałoby się wejść tak wysoko. Podziwiamy odwagę!

Jak Anita Sokołowska dba o figurę?

Szczupła sylwetka gwiazdy jest godna pozazdroszczenia. Mimo przekroczenia czterdziestki Anita wygląda zachwycająco, a jej figura może być przykładem dla młodszych koleżanek. W jaki sposób Sokołowska pozostaje w tak dobrej formie? Oprócz ścianki wspinaczkowej aktorka jest entuzjastką joggingu oraz jazdy na rowerze. Nie uprawia jednak sportów regularnie. Gwiazda zdecydowanie posiada świetne geny!

Chcecie zobaczyć, jak Gosia Andrzejewicz dba o linię? My już wiemy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.