Ashley Graham pokazała swój trening w przyspieszonym tempie. Gwiazda ma niedługo rodzić, a ćwiczy prawie jak profesjonalistka

Ashley Graham ponownie pokazała, jak ćwiczy ze woją instruktorką. Gwiazda ma niedługo urodzić, a jej trening wygląda na naprawdę intensywny.

Ashley Graham to popularna modelka plus size, która jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Nie zwalnia jednak tempa, mimo swojego stanu i regularnie pokazuje na Instagramie, jak wyglądają jej treningi. Trzeba przyznać, że kondycja gwiazdy robi wrażenie. 

Ashley Graham pokazała swój trening w przyśpieszonym tempie

Ashley Graham nawet przed ciążą była bardzo aktywna fizycznie. Jednak dopiero jej treningi w zaawansowanej ciąży budzą najwięcej zainteresowania. Modelka plus size nie szczędzi sobie wysiłku i zawsze daje z siebie 100 proc. podczas ćwiczeń.

Zobacz wideo

Na tym nagraniu modelka ćwiczy w towarzystwie swojej trenerki, Kiry Stokes. Całkiem niedawno kobiety zdecydowały się pokazać, jak wspólnie spędzają czas na siłowni. Tym razem wideo zostało pokazane w przyspieszonym tempie, co robi jeszcze większe wrażenie.

Ashley Graham przyznała się niedawno, że przytyła w ciąży prawie 23 kg. Jednocześnie podkreśliła, że jest wdzięczna za to, że jej syn i ciało pozwolili jej być tak elastyczną. 

Pomiędzy treningami, jogą, akupunkturą oraz masażami limfatycznymi w końcu dowiedziałam się, jak przetrwać ciążę i czuć się najlepiej, jak w tym stanie jest to możliwe

- przyznała. 

Jak widać, Ashley Graham wciąż chce pozostać w doskonałej formie. Jej starania przekładają się na bezpośrednie efekty. Modelka plus size jest w stanie wykonywać zaawansowane ćwiczenia, pomimo tego, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.