Angelika Mucha odwiedziła siłownię. Celebrytka podniosła 120 kilogramów

Angelika Mucha może pochwalić się zgrabną sylwetką, co jest zasługą m.in. regularnych treningów. Gwiazda Instagrama uczęszcza na siłownię, gdzie ćwiczy pod okiem znanego trenera personalnego.

Angelika Mucha pilnuje, aby utrzymać nienaganną figurę. Młoda celebrytka intensywnie ćwiczy na siłowni, co jej fani mogą zauważyć na Instagramie, gdzie Angelika wrzuca relacje z treningów. Tym razem mogliśmy zobaczyć, ile ważą podnoszone przez Muchę ciężary. 

Angelika Mucha trenuje na siłowniAngelika Mucha trenuje na siłowni Gauer Fitness - Instagram

Angelika Mucha wyciska na siłowni

Z relacji na Instagramie dowiadujemy się, że youtuberka podnosiła obciążenie o łącznej wadze... 120 kilogramów! To bardzo dużo, jak na drobną Angelikę. Ćwiczenia ze sztangą, które wykonywała Angelika nazywają się hip thrust. Wiele osób uważa je za najlepszy sposób na piękne pośladki. Treningi układane są przez personalnego trenera, Tadeusza Gauera, z którym ćwiczy wiele gwiazd, w tym Julia Wieniawa oraz Weronika Rosati czy Honorata Skarbek. Widać, że celebrytka posiada naprawdę dobrą kondycję i ze skupieniem wykonuje kolejne powtórzenia.

Czy Angelika Mucha stosuje dietę? 

Niestety, w dalszym ciągu nic nie wiadomo na temat diety stosowanej przez Angelikę. Przy intensywnych treningach gwiazda z pewnością musi zwracać uwagę na liczbę dostarczanych kalorii oraz białko. Od czasu do czasu na Instastories pojawiają się zdjęcia posiłków Muchy. Ostatnio mogliśmy zobaczyć jej śniadanie, na które składał się omlet z pestkami dyni i słonecznika. Z niecierpliwością czekamy na uchylenie przez Muchę rąbka tajemnicy, dotyczącej jej jadłospisu. 

Angelika Mucha intensywnie ćwiczy na siłowni. Jej zajęcia prowadzi popularny trener osobisty gwiazd, Tadeusz Gauer:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.