Anna Lewandowska pokazała swój najnowszy produkt. Tym razem to czekoladowe batony. Dostaniemy je aż w czterech różnych smakach. Pycha!

Anna Lewandowska zaprezentowała nowe batony. Obawiała się, że nie zdąży przed świętami, ale udało się jej zaskoczyć obserwatorów. Jak będą smakowały i gdzie będzie można je kupić?

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa nawet w ciąży. Niedawno zapowiedziała, że chciałaby wypuścić nową linię batonów, które będą oblane sporą warstwą zdrowej czekolady, bez dodatku białego cukru. I udało się! Na kilka dni przed świętami pokazała, jak będą one wyglądały i w jakich smakach je dostaniemy. Zapowiada się pysznie.

Anna Lewandowska pokazała nowe batony

Anna Lewandowska pokazała najnowszy produkt na Instagramie swojej marki Foods by Ann. Są to batony oblane naturalną czekoladą. Nie znajdziemy w nich laktozy i lecytyny. Przekąski dostępne będą aż w czterech smakach. 

 

Anna Lewandowska przygotowała batony w czterech wersjach smakowych. Oto one:

- pomarańcza w czekoladzie

- śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

- wiśnia w czekoladzie

- mięta & limonka w czekoladzie

Choć trenerka nie zdradza szczegółów, już teraz można zamówić i dostać nowe batony w sklepie Healthy Store by Ann. Lewandowska dodaje, że po nowym roku będą dostępne także w sklepach stacjonarnych, nie mówi jednak na razie, w których. Batoniki mają dokładnie 35 gramów, a ich składy dostępne są na stronie sklepu. 

Zamówienie poszło! Wiecie, jak zaskoczyć na święta!
Pycha.
Biorę, koniecznie!

- komentowały obserwatorki trenerki. 

Jak widać, kolejny produkt Anny Lewandowskiej ma szansę stać się prawdziwym hitem. Jesteśmy ciekawi, gdzie jeszcze będzie można dostać czekoladowe batoniki. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na nowe informacje od trenerki. 

Ewa Wachowicz pokazała swoje świąteczne pierniczki. Wyglądają pysznie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.